Bagātniekiem pasaules apceļošana nav nekas jauns, taču tagad viņi varēs ceļot kopā ar savu mājokli, raksta Business Insider.

Bagātākajiem cilvēkiem turpmāk būs iespējams iegādāties dzīvokli uz 295,96 metrus garā kruīza kuģa Utopia, kas mēnešiem apceļos pasauli un apstāsies vietās, kur notiks lieli, starptautiski kultūras vai sporta pasākumi, piemēram, Olimpiskās spēles, Riodežaneiro karnevāls un citi.

Dzīvokļi uz kruīza kuģa maksā sākot no 4,4 miljoniem dolāru līdz 36 miljoniem dolāru un daudzi no lielākajiem dzīvokļiem jau ir nopirkti, pastāstījis Utopia projekta izveidotājs Deivids Robs.

«Mēs to dēvējam par lielāko privāto jahtu pasaulē,» viņš sacījis. «Kruīza kuģi tiek būvēti, lai tie kalpotu aptuveni 25-30 gadus. Mēs būvējam Utopia nākamajiem 100 gadiem,» piebildis viņš.

Utopia luksusa dzīvokļu dizains veidots tā, lai spētu konkurēt ar luksusa dzīvokļiem lielākajās pasaules pilsētās, piemēram, Ņujorkā vai Londonā.

Uz kuģa ir 190 dzīvokļi, kuru izmērs un plānojums atšķiras, to plasākot no aptuveni 139 līdz 575 kvadrātmetriem. Uz kuģa būs arī teātris, naktsklubs, džeza zāles, kazino, mākslas galerija, sporta zāles, baseini un citas telpas.

Galerijā augstāk iespējams ielūkoties kuģī!