Komunikācijas vadības aģentūras Deep White jaunajā birojā bijušajā rūpniecības ēkā iemiesots industriāls minimālisms, pirmdien raksta laikraksts Dienas Bizness.

Uzņēmums uz jaunām mājām pašā Rīgas sirdī, Ģertrūdes ielā, pārcēlās, jo darbinieku skaits bija pāraudzis iepriekšējā biroja kapacitāti. Salīdzinot ar iepriekšējo mājvietu, kur aģentūra atradās aptuveni piecus gadus, ietilpība palielinājusies vairāk nekā divas reizes. Jaunā biroja platība ir ap 400 m2, un birojs izvietots divos ēkas stāvos. 

«Atrast nebija viegli, bet, kā sākām meklēt, tā arī atradām. Mums bija skaidrs, ko vēlamies, proti, industriāla tipa telpas, augstiem griestiem, pašā Rīgas centrā. Vienā birojā radījām dažādas darba vides – zonas ar ļoti atšķirīgu atmosfēru, jo sapratām, ka ir nepieciešamība, lai cilvēki var strādāt visi kopā, atvērtā tipa birojā, bet brīžos, kad vajag veikt radošu darbu, var būt arī klusumā un mierā,» raksturo aģentūras Deep White īpašniece Egle Klekere.

Birojā ik dienas plecu pie pleca strādā 20 cilvēku štata komanda, bet uz atsevišķu projektu izstrādes laiku viņiem piepulcējas arī ārštata darbinieki un partneri. Telpu kapacitāte ļauj pieaudzēt darba vietu skaitu vēl par 10. «Darba videi pievēršam lielu nozīmi, jo mūsu profesijā intensīvs darbs ir ikdiena, un darba devēja pienākums ir rūpēties, lai cilvēkiem ir viss nepieciešamais. Mums bija diezgan skaidrs, ka vēlamies biroja interjerā radīt gaumīgu minimālismu ar dažādiem dizaina elementiem – dzīviem augiem, gaismas ķermeņiem, dizaina mēbelēm un interjera priekšmetiem, mākslas darbiem un vēsturiskām liecībām, piemēram, senu parketu, kas pārvests no citas vēsturiskas ēkas Rīgā, ķieģeļa sienas elementiem vai slēdžiem, kas atgādina, ka šeit savulaik bijusi rūpnīca, kurā ražoja zobu pastu,» stāsta E. Klekere. 

Deep White jauno mājvietu palīdzēja veidot Maija Putniņa-Gaile no Zaigas Gailes biroja, kura sniedza noderīgus padomus, kā labāk izplānot telpu izvietojumu. Savukārt interjera dizainere bija Madara Līviņa.

Visu rakstu lasiet 12. augusta laikrakstā Dienas Bizness, vai meklējot tirdzniecības vietās.

Abonē (zvani 67063333) vai lasi laikrakstu Dienas Bizness elektroniski!