Septiņi no TOP 20 vērtīgākajiem dzīvokļu iegādes darījumiem pērn notikuši Klīversalā tapušajā jaunajā projektā River Breeze Residence.

Noslēdzot publikāciju ciklu par 2018. gada lielākajiem nekustamā īpašuma darījumiem Rīgā, Jūrmalā un pārējā Latvijā, šodien Dienas Bizness publicē datus par aizvadītā gada 100 lielākajiem darījumiem ar dzīvokļiem un telpām, pirmos 20 aprakstot īpaši detalizēti. Saskaņā ar šiem datiem dārgākais dzīvoklis pērn mainījis īpašnieku Rīgā un maksājis 1,5 miljonus eiro, bet dārgākās neapdzīvojamās telpas pārdotas par 1,04 miljoniem eiro.

Vērtīgākais dzīvokļu iegādes darījums pērn bijis 1,5 miljonus eiro vērts - 1978.gadā dzimušais ārvalstnieks Roberts Džeikobs Pera pērn augustā par šādu summu nopirka 311,7 kvadrātmetrus lielu dzīvokli Kuģu ielā 28, Rīgā, ko pārdeva SIA Klīversala. Darījumam hipotekārais kredīts nebija nepieciešams.

Otra lielākā dzīvokļu un telpu iegādes darījuma  summa 1,17 miljoni eiro - SIA Riverhouse Development pagājušā gada maijā nopirka 271,7 kvadrātmetrus lielu dzīvokli turpat Rīgā, Kuģu ielā 28, un to tāpat pārdeva SIA Klīversala. Darījums veikts pašu līdzekļiem.

Arī trešais lielākais dzīvokļu darījums ir dzīvoklis Kuģu ielā 28, kuru par 1,05 miljoniem eiro nopirka SIA Riverhouse Development un kuru pārdeva SIA Klīversala. Darījums notika aprīlī, un šis ir 218,4 kvadrātmetrus liels dzīvoklis. Arī šajā darījumā iztikts bez hipotekārā kredīta.

* Dati par uzņēmumiem – Lursoft. Dati par nekustamajiem īpašumiem un darījumiem – Valsts vienotā datorizētā zemesgrāmata. Šajos datos nav iekļauti darījumi ar uzņēmumu kapitāldaļām.


Visu rakstu lasiet 19. marta laikrakstā Dienas Bizness, vai meklējot tirdzniecības vietās.

Abonē (zvani 67063333) vai lasi laikrakstu Dienas Bizness elektroniski!

Abonējiet, lai saņemtu laikrakstu ik dienu.