Tallinā ceturtdien, 13. jūnijā, durvis vēris Linstow Center Management (LCM) paplašinātais tirdzniecības centrs Ülemiste, kura rekonstrukcijā investēti aptuveni 36 miljoni eiro.

«Ülemiste centra paplašināšana mums ir bijis aizraujošs izaicinājums. Ar gandarījumu varam paziņot, ka viss notika atbilstoši plāniem,» stāsta Linstow Center Management valdes priekšsēdētājs Frode Gronvolds. 

Viens no galvenajiem jaunumiem ir Apollo kinoteātra komplekss ar sešām auditorijām. «Esam gandarīti par devītā Apollo kinoteātra atvēršanu Igaunijā ar  jaunu sēdvietu koncepciju, augstas kvalitātes restorānu, kā arī mūsu pirmo teātra auditoriju, Apollo teātris,» informē uzņēmuma Apollo Cinemas vadītāja Baltijas valstīs, Kadri Ärm.

Vēl viens jaunums centrā būs O'Learys izklaides centrs ar boulinga pakalpojumiem, plašs batutu centrs bērniem Trampolino, restorāns Vapiano, zooveikals Pet City četrkājainiem mīluļiem ar vetārsta pakalpojumiem, dzīvnieku apkopšanu, kā arī mājdzīvnieku viesnīcu. 

Centrā būs arī Baltijā lielākais Sportland veikals, darbosies jauns sporta klubs, bet nākotnē paredzami vēl jauni veikali.

Trešās Ülemiste centra paplašināšanas kārtas arhitekti bija no uzņēmuma AMB International no Norvēģijas, kā arī no Novarc Group AS no Igaunijas. Atbildīgie par interjera dizainu bija Prīts Pildme (Priit Põldme) un Rēta Sepa (Reet Sapp) no uzņēmuma Joonprojekt.

Paplašināšanas darbu rezultātā Ülemiste centrs ir palielinājies par 13 000 m2, nodrošinot plašas iepirkšanās un izklaides telpas, lielākoties izklaides, kā arī ēdināšanas pakalpojumu sniegšanai. Izbūvētā pazemes autostāvvieta 235 automašīnām. Paplašināšanas darbu kopējās izmaksas bija 36 miljoni eiro, rezultātā kļūstot par Igaunijas lielāko iepirkšanās un izklaides centru 125 000 m2 platībā.