Latvijas energokompānija AS «Latvenergo» ir izsludinājusi konkursu uz vakanto valdes locekļa amata vietu, liecina uzņēmuma publiskotā informācija.

«AS «Latvenergo» valdes locekļiem ir pilna laika darba slodze un noteikta atbildība par konkrētām uzņēmuma funkcijām, t.i atbildība par valdes izvirzīto mērķu sasniegšanu, attīstību un operatīvo vadību attiecīgajā darbības virzienā, struktūrvienībās. Šos pienākumus un atbildību paredz otrs amats AS «Latvenergo», kurš tiek saskaņots ar AS «Latvenergo» padomi,» norāda kompānijā piebilstot, ka par valdes darba rezultātiem valdes locekļi atbild solidāri. Valdes locekļi pieņem lēmumus, paraksta līgumus un cita veida dokumentus saskaņā ar kapitālsabiedrības statūtiem un valdes pilnvarojumu.

Plašāk ar kandidātiem izvirzītajām prasībām var iepazīties šeit.

Db.lv jau vēstīja, ka šī gada sākumā darbu «Latvenergo» valdē nolēma pārtraukt valdes loceklis Guntis Stafeckis, kurš informējis energokompānijas padomes priekšsēdētāju, ka pēc divu gadu intensīva darba «Latvenergo» valdē vēlas atstāt amatu, lai nostiprinātu veselību.

G. Stafeckis darbu «Latvenergo» valdē vēlas izbeigt ar šī gada 1. martu. G. Stafeckis pildīja valdes locekļa un Tehnoloģiju un atbalsta direktora amata pienākumus.

«Latvenergo» valdē pašlaik darbojas - valdes priekšsēdētājs un galvenais izpilddirektors Āris Žīgurs, valdes loceklis un komercdirektors Uldis Bariss, valdes loceklis un ražošanas direktors Māris Kuņickis, valdes loceklis un finanšu direktors Guntars Baļčūns, kā arī G. Stafeckis.
  
LASI ARĪ:

Darbu Latvenergo pārtrauks Guntis Stafeckis