SIA "New Rosme" 2020.gadā plāno audzēt ražošanas apjomus un par 5–10% palielināt apgrozījumu, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, biznesa portālam db.lv pastāstīja apakšveļas ražotāja vadītājs Edgars Štelmahers. 

2018. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 5,97 miljoni eiro, bet 2019.gada rezultāti būs apkopoti aprīlī.

"Kopējie eksporta apjomi varētu pieaugt par 7-12%. Plānojam uzlabot darbības rādītājus esošajos eksporta tirgos," saka E. Štelmahers. 

Tāpat uzņēmums šogad veiks investīcijas darbības efektivitātes un ražīguma palielināšanā. Tiks investēts iekārtās Baltkrievijas ražotnē, lai celtu produkcijas ražošanas jaudas šajā valstī. 

"Dienas Bizness" jau rakstīja, ka darbaspēka izmaksu un tā pieejamības problēmu dēļ daļu produkcijas SIA "New Rosme" ražo arī ārpus Latvijas – Baltkrievijā un Ukrainā. Tieši šajās valstīs šogad iecerēts ražošanas apjomu pieaugums. E. Štelmahers gan neatklāj, cik daudz veļas tur tiek saražots.

""New Rosme" ir vairākas jaunas, ļoti veiksmīgas, tikko tirgū palaistas, klasikas veļas kolekcijas, kas ir izstrādātas no inovatīviem materiāliem un ražotas ar unikālām tehnoloģijām. Arī šogad prezentēsim divu sezonu modes kolekcijas. Pavasarī būs jaunu konstrukciju peldkostīmu kolekcijas. 

Tuvākajā laikā Baltijas sievietēm tiks piedāvāts moderns interneta veikals, lai "New Rosme” produkciju varētu iegādāties sev ērtā vietā un laikā, " informē uzņēmuma vadītājs.

Kā lielāko izaicinājumu šim gadam uzņēmuma vadītājs min darbaspēka un kopējo izmaksu pieaugumu, kas liek nemitīgi meklēt ceļus, kā tās samazināt. 

SIA "New Rosme" īpašnieks ir Zviedrijas uzņēmums "Swegmark Invest AB".