#Veikala dizainā liela uzmanība veltīta ilgtspējīgiem un dabiskiem materiāliem, kā arī tehnoloģiju risinājumiem.

AS Madara Cosmetics trešdien, 7.martā atklāja jauna formāta veikalu t/p Alfa, informē uzņēmuma pārstāve Kristiāna Antonišķe. 

Jaunā veikala dizainā liela uzmanība veltīta ilgtspējīgiem un dabiskiem materiāliem, kā arī tehnoloģiju risinājumiem, kas klientiem palīdzēs uzzināt visu nepieciešamo informāciju arī bez veikala konsultanta palīdzības.

Līdz ar veikala atklāšanu, uzņēmuma līdzdibinātāja Lotte Tisenkopfa-Iltnere un zinātniece Anna Ramata-Stunda informēja par atklājumiem augu cilmes šūnu izmantošanā kosmētikas produktos un prezentēja jaunākos Madara ādas kopšanas līdzekļus, kuru pamatfunkcija ir aizsargāt no saules un pilsētvides kaitīgās iedarbības.

Veikala atvēršana ir arī AS Madara Cosmetics jauno akcionāru priekšrocību programmas biedru pirmā kopīgā tikšanās ar uzņēmuma pārstāvjiem. Kopš AS Madara Cosmetics akciju iekļaušanas biržā pagājušā gada otrajā pusē, akcionāru lojalitātes programmai pieteikušies vairāk kā 300 akcionāru. Šī programma paredz vairākas priekšrocības un unikālus piedāvājumus, kas ir pieejami tikai akcionāriem.

Uzņēmuma līdzdibinātājs Uldis Iltners norāda, ka līdz ar akciju kotāciju biržā, AS Madara Cosmetics komanda no sākotnējiem četriem uzņēmuma dibinātājiem ir izaugusi līdz vairāk nekā 800 līdzīpašniekiem.