KOOL ienāk arī Rīgā

Mazumtirdzniecība
2019. gada 11. janvāris 16:48

Kompānija 12.janvārī plāno atvērt pirmo pilna servisa DUS galvaspilsētā, Dzelzavas ielā 116, Db.lv norādīja SIA KOOL Latvija valdes loceklis Sandis Šteins. 

Kopš zemes nomas līguma noslēgšanas projekts īstenots gada un trīs mēnešu laikā.

Vaicāts par atšķirībām no citām uzņēmuma DUS, viņš norādīja, ka veikals ir lielāks nekā Augšlīgatnes DUS, lai varētu uzņemt vairāk ātro uzkodu cienītājus. Degvielu (dīzeli, benzīnu, gāzi) varēs uzpildīt visu diennakti, maksājot ar karti, bet veikals naktī būs slēgts. 

Atšķirsies arī pilona (cenu displejs) risinājums. Komentējot vietas izvēli, S. Šteins atzīmē šajā mirkrorajonā tas ir visērtākais izbraukšanas virziens no Rīgas (Dzelzavas un Ulbrokas ielu krustojums), tranzītceļš, līdz ar ko pa dienu plānots apkalpot korporatīvo klientu plūsmu. Attiecībā uz jauniem produktiem, tehnologi, piemēram, izstrādājuši KOOL desu ar 93% gaļas.

Runājot par tālākajiem uzņēmuma plāniem, viņš norāda, ka jau pēc divām nedēļām tiks atvērta vēl viena pilna servisa DUS Dzelzavas ielā, kur tiek pārbūvēta bijusī Dinaz DUS. Tāpat tiek iegādāta Shell DUS Dārzciema ielā, ko plānots pārbūvēt līdz martam. Savukārt KOOL veikals Kr. Barona ielā darbību pārtraucis. Pēc S. Šteina teiktā, tas prasījis pārāk daudz uzņēmuma vadības laika, un izlemts, ka kompānija nevar to atļauties. Pretstatā uzņēmuma DUS, kas ir replicējami objekti, šeit visu laiku nācies pielāgot citus risinājumus.

KOOL Latvija dibināts 2016. gada oktobrī, sadarbojoties privātajiem investoriem un ZGI-3 alternatīvo ieguldījumu fondam, ar mērķi radīt un attīstīt jaunu degvielas uzpildes tīklu Latvijā. Pērnā gada nogalē par nozīmīgu KOOL Latvija kapitāldaļu turētāju kļuvis BaltCap Izaugsmes Fonds (BaltCap Growth Fund), iegādājoties aptuveni 30% uzņēmuma kapitāldaļu. Pirmā KOOK uzpildes stacija tika atvērta 2017. gada septembrī Augšlīgatnē. Šobrīd uzņēmumam ir DUS kopā ar konceptveikaliem arī Ādažos, Sauriešos un Valmierā.