Maizes un konditorejas izstrādājumu ražotājs SIA «Liepkalni» no šīs nedēļas sākuma apkalpo rīdzinieku pasūtījumus tiešsaistē, biznesa portālam db.lv pastāstīja uzņēmuma pārstāve Ieva Zariņa.

Šobrīd pasūtījumus iespējams saņemt tikai tirdzniecības centrā A7, Rīgā, bet ar laiku plānots, ka produktu saņemšanas punktu skaits tiks paplašināts. Kopumā uzņēmumam ir piecas maizes un konditorejas izstrādājumu ražotnes. Ja pasūtījumu veic līdz darba dienas plkst. 15, tad to iespējams saņemt jau, sākot no nākamās dienas plkst 10, taču, veicot pasūtījumu, ir iespējams arī norādīt precīzu laiku.

Tiešsaistē iespējams pasūtīt kliņģerus, kūkas, pīrādziņus, rauga un kārtainās mīklas izstrādājumus un tortes.

Par šāda pakalpojuma piedāvāšanu uzņēmumam bijusi ideja jau pērn un līdz šim analizēts, kā to nodrošināt. I.Zariņa norāda, ka šāds pakalpojums primāri domāts individuālajiem pasūtījumiem. Pasūtījumus var veikt ne tikai telefoniski, bet arī elektroniski - uzņēmuma mājaslapā. Savukārt, pasūtījuma apmaksa tiek veikta uz vietas veikalā.

I.Zariņa stāsta, ka šobrīd pasūtījumu skaits nav pieaudzis, taču uzņēmums prognozē, ka biežāk šo pakalpojumu klienti varētu izmantot nedēļas nogalēs un brīvdienās.

Vaicājot, vai nākotnē plānota produktu piegāde arī uz klientu mājām, darbavietām un citur, I.Zariņa saka, ka tas būtu liels solis. Uzņēmums par to ir domājis, taču nav izveidota tāda loģistikas sistēma, lai to varētu īstenot. Iespējams, nākotnē šāds pakalpojums tiks piedāvāts, taču tam tiks piesaistīti sadarbības partneri, piemēram, kurjeru kompānijas.

Lai saviem klientiem piedāvātu iespēju pasūtījumus veikt elektroniski, uzņēmums investējis aptuveni 1000 eiro.