#«Šis mums ir stratēģiski svarīgs veikals ne vien tāpēc, ka ir lielākais un ienesīgākais.»

Šonedēļ pēc rekonstrukcijas atvērts lielākais «Tonus Elast» veikals Latvijā, kas atrodas Rīgā, Miera ielā netālu no Rīgas dzemdību nama. Tā rekonstrukcijā ieguldīti vairāk nekā 25 000 eiro.

!Šis mums ir stratēģiski svarīgs veikals.

«Šis mums ir stratēģiski svarīgs veikals ne vien tāpēc, ka ir lielākais un ienesīgākais, tas ir arī vieta, kur satikt mums tik būtisko grūtnieču un jauno māmiņu auditoriju. Viņu atsauksmes un ieteikumi palīdz uzlabot un radīt jaunus izstrādājumus,» skaidro Dace Mihņenoka, SIA «Tonus Elast» valdes priekšsēdētāja.

Veikalā nomainīts grīdas segums, uzstādīts jauns apgaismojums un plauktu sistēmas, kā arī izremontētas visas dienesta telpas.

SIA «Tonus Elast» veikals Rīgā, Miera ielā 55/57 darbojas no 2004. gada 6. janvāra. Tā kopējā platība ir 136 kvadrātmetri.

##Informācijai

1995.gadā dibinātā SIA «Tonus Elast» ražo elastīgos medicīniskos izstrādājumus - no elastīgām saitēm līdz konstrukcijas ziņā sarežģītiem korsešu izstrādājumiem, kas paredzēti grūtniecēm un jaunajām māmiņām bērna zīdīšanas laikā.

Kopumā gadā SIA «Tonus Elast» ražotnē Nīcas pagastā tiek saražoti vairāk nekā 4,4 miljoni izstrādājumu. No tiem 19% tiek realizēti Latvijas tirgū, 81% nonāk 35 eksporta valstīs. Lielākie tirgi ir NVS, Eiropas Savienības valstis, Indija un Tuvo Austrumu valstis.

SIA «Tonus Elast» strādā nedaudz vairāk nekā 200 darbinieki. Uzņēmums ir lielākais nodokļu maksātājs un darba devējs Nīcas novadā.

Olainfarm par 14 miljoniem eiro iegādājas elastīgo medicīnisko izstrādājumu ražotāju Tonus Elast