Par autostāvvietu apsaimniekotāja SIA «Europark Latvia» vienīgo īpašnieku kļuvis uzņēmums SIA «Stova», liecina Lursoft dati.

Uzņēmums pieder Lietuvā reģistrētai kompānijai UAB «Parkdema» un kuras patiesā labuma guvēji ir mazumtirgotāja «Maxima» īpašnieka «Vilniaus prekyba» mazākuma akcionārs Mindaugas Marcinkevičius un Kestutis Martinkenas.

Līdz šim SIA «Europark Latvia» vienīgais īpašnieks bija Norvēģijā reģistrētā kompānija «Baltic Park AS», kuras patiesā labuma guvējs bija norādīts Snorre Bentsens.

Kompānija UAB «Parkdema» apsaimnieko un pārvalda «Unipark» zīmola autostāvvietas Latvijā un Lietuvā, zīmola «Citypark» autostāvvietas Igaunijā, kā arī autostāvvietas Polijā ar zīmolu «City Parking Group". Izmaiņas SIA «Europark Latvia» dalībniekos notikušas šogad 28.martā, bet tās ierakstītas komercreģistrā 22.maijā.

Līdz ar dalībnieku maiņu, mainīta arī uzņēmuma padome. Padomes locekļu amatus atstājuši Arne Moldens, Hans Kristians Lokens, Kennets Bentsens, kā arī Andis Kublačovs. Par SIA «Europark Latvia» jauno padomes priekšsēdētāju iecelts Vaidas Mickus, par padomes priekšsēdētāja vietnieku - Domas Kačinskas, savukārt par padomes locekļiem iecelti Marius Blagnis un Liudas Liutkevičus. 

SIA «Europark Latvia» dibināts 2001.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 521 055 eiro. 2018. gadā SIA «Europark Latvia» strādāja ar apgrozījumu 5,468 miljonu eiro apmērā, savukārt uzņēmuma tīrā peļņa bija 323 tūkstoši eiro. Tas nodarbināja vidēji 39 darbiniekus un tā kopējie maksājumi valsts kopbudžetā bija 638 tūkstoši eiro