Wolt samazina cenu piegādēm

Pakalpojumi
2020. gada 26. marts 14:37

Ēdienu piegādes uzņēmums "Wolt" ir izstrādājis īpašu restorānu atbalsta programmu, lai palīdzētu vietējiem restorāniem izdzīvot Covid-19 pandēmijas laikā un samazinājis cenu ēdienu piegādēm. 

Atbalsta programmas mērķis ir palīdzēt restorāniem un pavāriem turpināt strādāt bezkontakta režīmā, saņemot pasūtījumus un nodrošinot iedzīvotājiem bezkontakta ēdienu piegādes.

Lai palielinātu pasūtīju daudzumu restorāniem, "Wolt" ir samazinājis standarta piegādes maksu uz 0.99 EUR, kā arī palielinājis pasūtījumu piegādes attālumu līdz 5 km. Savukārt nākamajās 30 dienās "Wolt" investēs papildus 40 000 eiro vietējo restorānu piedāvājuma atbalstīšanai. 

"Ir ļoti svarīgi ieguldīt restorānu apgrozījuma veicināšanā, jo daudzi restorāni ir zaudējuši pat 50% līdz 80% pārdošanas apjoma un tiem ir nepieciešams palīdzēt atgūt kaut daļu pasūtījumu," norāda "Wolt".

Veicinot naudas pieejamību, uzņēmums piedāvās restorāniem turpmāk saņemt "Wolt" maksājumus divas reizes nedēļā. Līdz šim restorāni varēja izvēlēties saņemt "Wolt" maksājumus vienreiz mēnesī vai reizi divās nedēļās. Palielinot maksājumu biežumu, restorāniem turpmāk būs ātrāka piekļuve skaidrai naudai, ko maksāt darbiniekiem vai norēķināties par izejvielām.

"Covid-19 pandēmijas dēļ restorānu nozare Latvijā ir nonākusi līdz šim nepieredzēti sarežģītā situācijā," akcentē "Wolt". Ievērojot sociālās distancēšanās prasības, cilvēki paliek mājās un restorānus vairs neapmeklē. 

"Wolt" veic visus nepieciešamos pasākumus, lai mazinātu cilvēku tiešo kontaktu iespējamību, un nodrošinātu klientu, kurjerpatneru un restorānu darbinieku drošību. Uzņēmums ievēro visas Pasaules Veselības organizācijas un Latvijas institūciju rekomendācijas. "Wolt" aicina ikvienu būt atbildīgam un uztvert nopietni sociālās distancēšanās nepieciešamību.

"Wolt" ir Somijas startup uzņēmums, kas ir izaudzis par ēdienu piegādes platformu Austrumu un Ziemeļeiropā. "Wolt" šobrīd darbojas 20 valstīs un 75 pilsētās. Latvijā "Wolt" darbību uzsāka 2017. gadā, tostarp 2019. gadā nodokļos samaksājot 2,85 miljonus eiro. "Wolt" biznesa modeļa pamatā ir tehnoloģiskā platforma, kas apvieno restorānus, kurjerpartnerus un ēdienu pasūtītājus. Baltijas valstīs "Wolt" platformu izmanto vairāk nekā 1600 kurjerpartneru un vairāk nekā 600 restorānu, tostarp Latvijā – vairāk nekā 300 kurjerpartneru un vairāk nekā 350 restorānu.