Jūrmalas pilsētas maršrutos no 12. februāra sāks kursēt 14 videi draudzīgākie Isuzu Citibus markas autobusi, kas darbojas ar dīzeļdegvielas dzinējiem  EURO 6 un atbilst jaunākajām ekoloģisko normu kvalitātes prasībām, informē SIA B-Bus pārstāve Maija Lazdiņa. 

SIA Jūrmalas autobusu satiksme autobusus iegādājās, piesaistot Eiropas Savienības (ES) Kohēzijas fonda (KF) piešķirto līdzfinansējumu. Kopējās projekta izmaksas ir 3,1 miljons eiro, tai skaitā ES KF līdzfinansējums ir 1, 27 milj. eiro un JAS ar BlueOrange Bank kredīta atbalstu – 1,95 milj. eiro apmērā.

Jaunie autobusi ir aprīkoti ar zemo grīdu (atlokāmu rampu) ērtākai iekļūšanai/izkļūšanai no sabiedriskā transporta cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, vecākiem (ar bērnu ratiem), audiovizuālo informācijas sistēmu un monitoru pasažieru informēšanai brauciena laikā par maršrutiem un plānotajām izmaiņām kustības grafikos, videonovērošanas sistēmu (filmē tiešsaistē) ar 360 grādu objektīvu pasažieru drošībai un USB kontaktligzdām elektronisko ierīču uzlādei.