Tallink Grupas kruīza kuģis Isabelle svētdien, 24. martā, dosies uz Nāntali kuģu būvētavu Somijā, lai tam veiktu plānotos atjaunošanas darbus, informē Tallink.

Kuģis atradīsies kuģu būvētavā pusotru nedēļu, un maršrutā Rīga – Stokholma atgriezīsies 5. aprīlī. Plānotās apkopes laikā tiks veikti regulārie tehniskie darbi un tiks atjaunotas un uzlabotas vairākas pasažieru telpas, bet jaunu vizuālo identitāti un jaunu apkalpošanas konceptu iegūs restorāni Dinning Room un Chief`s Kitchen. Kuģim tiks veikti tehniskie uzlabojumi, lai vēl vairāk uzlabotu tā energoefektivitāti un samazinātu emisijas. Palielināta efektivitāte un samazinātas emisijas ir Tallink prioritāte visiem tā kuģiem, un uzlabojumi, lai to sasniegtu, tiek veikti uz visiem kompānijas kuģiem ierastajā kārtībā plānotās apkopes laikā.

Komentējot Isabelle apkopi un plānotos darbus, Tallink Grupas kuģu darbības vadītājs Tarvi-Karlos Tūliks sacīja: «Isabelle pasažieriem ir ļoti populārs kuģis, tādēļ ir svarīgi, ka regulāri modernizējam un atsvaidzinām kuģi.»

Isabelle uz Nāntali kuģu būvētavu Somijā no Rīgas Pasažieru ostas dosies svētdien, 24. martā. Maršrutā Rīga – Stokholma tā atgriezīsies 5. aprīlī, ar atiešanu no Rīgas plkst.17.30., saskaņā ar regulāro kursēšanas grafiku.

«Isabelle tehniskās apkopes laikā citu izmaiņu maršrutā Rīga – Stokholma – Rīga nebūs. Kuģis Romantika turpinās kursēt katru dienu, vienā ar atiešanu no Rīgas, otrā ar atiešanu no Stokholmas,» skaidro kompānijas Pārdošanas un mārketinga direktore Baiba Muceniece. 

Isabelle ir sestais Tallink Grupas kuģis, kas tiks modernizēts 2019. gada pirmajā ceturksnī. Kompānija īsteno pastāvīgu kuģu renovācijas programmu, saskaņā ar kuru visi Tallink Grupas kuģi tiek uzlaboti un atjaunoti vismaz divreiz piecu gadu ilgā periodā. Pēdējo piecu gadu laikā vien kompānija ir investējusi gandrīz 90 miljonus eiro savu kuģu uzlabošanai.