Atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA Ragn-Sells maina īpašniekus un turpmāk pilnībā fokusēsies uz Latvijas tirgu, pirmdien vēsta laikraksts Dienas Bizness.

Pirmajās jaunā gada dienās notikušas izmaiņas atkritumu nozarē. Proti, Latvijas tirgu izlēmusi atstāt Zviedrijas kompānija Ragn-Sellsforetagen AB, kurai pilnībā piederēja atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA Ragn-Sells. Uzņēmumu reģistrā šā gada 4. janvārī reģistrēts jaunais SIA Ragn-Sells īpašnieks SIA AM Investīcijas, liecina informācija Lursoft. Tāpat ir veiktas nelielas izmaiņas SIA Ragn-Sells valdē. Joprojām viens no valdes locekļiem ir Agris Markss, kurš tika iecelts pagājušā gada maijā, savukārt šogad valdes sastāvu papildinājis Edgars Riekstiņš. Pēdējos gados uzņēmums ir kāpinājis apgrozījumu, un pērn tas bija vairāk nekā pieci miljoni eiro. Savukārt pēdējos desmit gadus SIA Ragn-Sells ir strādājis bez peļņas. Pērn zaudējumi bija 209,22 tūkst. eiro, kas gan ir mazāk nekā 2015. gadā, kad tie sasniedza 411,39 tūkst. eiro.

SIA Ragn-Sells valdes loceklis A. Markss DB norāda, ka nozarē kopumā tas būtiskas pārmaiņas nenesīs. Tāpat arī esošajiem klientiem satraukties neesot pamata, jo tiek pārņemtas visas saistības, saglabājot gan darbiniekus, gan menedžmentu. Viņš arī norāda, ka tuvāko mēnešo laikā, iespējams, jau būs zināms jaunais uzņēmuma nosaukums. «Tagad būs iespēja pilnībā fokusēties uz Latvijas tirgu, jo iepriekš, iespējams, Zviedrijas koncerna kopējā stratēģija kaut kur bremzēja ieceres. Runājot par īpašniekiem, es varu minēt, ka tie faktiski ir bijušā veselības aprūpes atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma SIA Lautus īpašnieki,» piebilst A. Markss.

Visu rakstu Atgriežas Latvijas īpašnieku rokās lasiet 8. janvāra laikrakstā Dienas Bizness.

Abonējiet, lai saņemtu laikrakstu ik dienu.