Globālā tiešsaistes aizdevumu tirgus Mintos kopējais investīciju apjoms tiešsaistes kredītos ir pārsniedzis 3 miljardus eiro, informē uzņēmuma pārstāvji.

Pēdējā pusgada laikā Mintos ir dubultojis darbinieku skaitu. Patreiz 140 cilvēku lielu komandu strādā ar 65 alternatīvo aizdevumu uzņēmumumu investīcijām, piedāvājot investīciju pakalpojumus vairāk nekā 170 000 investoriem visā pasaulē.

«Esam izveidojuši jaunu finanšu aktīvu kategoriju un padarījuši to pieejamu privātajiem investoriem, gan tiem, kas tikai sāk darboties investīciju jomā, gan arī pieredzējušiem investīciju profesionāļiem. Esam mainījuši to, kā nauda plūst no tiem, kas vēlas krāt un investēt, pie tiem, kas vēlas to aizņemties. Tirgus iespējas ir milzīgas. Mēs turpināsim ieguldīt mūsu darbiniekos un piedāvātajos pakalpojumos, vēl vairāk koncentrējoties uz uzņēmuma izaugsmi,» komentē Mintos vadītājs un līdzdibinātājs Mārtiņš Šulte.

Mintos sadarbojas ar 65 alternatīvo aizdevumu uzņēmumiem visā pasaulē. Vidēji Mintos aizdevuma tirgus investori gadā ir saņēmuši savu ieguldījumu ieņēmumus aptuveni 12 % apmērā.

Mintos piedāvā trīs dažādus veidus, kā investēt aizdevumos: manuālās investēšanas rīku Manual Investing, automātiskās investēšanas rīku Auto Invest un visjaunāko produktu - Invest & Access.

Šī gada aprīlī Mintos uzsāka ilgtspējības iniciatīvu Mintos Impact Fund. Pirmais projekts, kas tiks uzsākts šī gada septembrī ir kopfinansējuma jeb crowdfunding kampaņa Pasaules Dabas fonda (WWF) Baltijas Ekoreģiona programmas atbalstam. Projekts tiks realizēts sadarbībā ar Pasaules Dabas fondu un vairākām citām nevalstiskām partnerorganizācijām no Dānijas, Igaunijas, Somijas, Vācijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Krievijas un Zviedrijas. Par Mintos

=