Londonas finanšu tehnoloģiju jaunuzņēmums «Revolut Ltd» oficiāli startējis Austrālijā, informē uzņēmuma pārstāvji.

Līdz oficiālajam pakalpojuma startam iepriekš reģistrējušos klientu saraksts jau sasniedza 20 000. Sīklietotnes funkcijas Austrālijā tiks ieviestas pakāpeniski, kamēr atbildīs visām, kas darbojas Eiropā.

«Revolut Ltd» darbību sāks, katru dienu reģistrējot daļu klientu, kas ir gaidošo sarakstā. Darbībai uzsākot savu gaitu, jauni klienti tiks reģistrēti reālajā laikā – tā, kā tas tiek darīts Eiropā.

«Tā ir pirmā valsts aiz ES robežām, kurā esam sākuši darbību. Tā kā pašlaik mums būtiskākais ir veikt atbildīgu attīstību, piedāvājamo pakalpojumu paketi papildināsim pakāpeniski. Austrālijā startējam kā inovators valūtu maiņas tirgū un finanšu pārvaldīšanā, savukārt nākotnē piedāvāsim arī tādus Eiropā pazīstamus pakalpojumus, kā kontus biznesam, tūlītēju pieeju kriptovalūtām, bezmaksas platformu investēšanai akcijās un «Metal» kartes», - apgalvo Will Mahon-Heap, «Revolut Ltd» Āzijas un Klusā okeāna (APAC) reģiona attīstības vadītājs.

Visi «Revolut Ltd» klienti Eiropā un Austrālijā naudu savā starpā varēs sūtīt un saņemt uzreiz un bez maksas.

«Naudas pārvedumi starp Eiropu un Austrāliju tradicionāli bija sevišķi dārgi un aizņēma daudz laika. Tas, ka tagad mūsu klienti dažādu kontinentu starpā naudu var pārvest bez maksas un sekundes laikā, ir milzīgs solis, kas grauj pasaulē eksistējošas finanšu barjeras, kā arī ietaupa cilvēku naudu», - piemetina W. Mahon-Heap.

Revolut Ltd mītnes vieta Austrālijā ir apmetusies Melburnā. Citās pilsētās, tādās kā Sidneja vai Pērta, uzņēmums plāno veidot mazākas vietējās komandas. «Globālas finanšu platformas radīšana vienmēr ir bijusi mūsu misija, tādēļ starts Austrālijā ir īpaši svarīgs solis šī mērķa virzienā. Ir pagājuši vien četri gadi no uzņēmuma dibināšanas Eiropā un mūsu pastāvīgi attīstāmo produktu jau izmanto vairāk nekā 5 miljoni klientu, tādēļ Austrālijā ceram uz līdzīgu interesi» – apgalvo «Revolut Ltd» dibinātājs un vadītājs Niks Storonsks.