#Izveidotais rīks šo problēmu risina, un pasaulē līdzīga šobrīd nav.

Privātais investors no Latvijas, kura vārds netiek atklāts, investējis 300 000 eiro Latvijas jaunuzņēmumā Fulfilli. Uzņēmums ir izstrādājis tāmēšanas rīku, kas web risinājumu izstrādes un mārketinga aģentūrām, kā arī ārštata darbiniekiem nodrošinās tāmju sagatavošanu, pārvaldīšanu un cenu piedāvājumu saskaņošanu ar klientiem.

«Sākotnējā cenu piedāvāšana ir laikietilpīga gan aģentūrām, gan ārštata darbiniekiem. Pētījumi liecina, ka projektu vadītāji tērē līdz pat 25% darba laika izmaksu tāmju sagatavošanai. Izveidotais rīks šo problēmu risina, un pasaulē līdzīga šobrīd nav. Tāpēc diezgan pamatota ir mūsu ambīcija kļūt par globāli atpazīstamu rīku aģentūru un ārštata darbinieku izmaksu tāmēšanā, kas tiktu lietots visā pasaulē,» stāsta Jānis Sprenne, uzņēmuma vadītājs un līdzdibinātājs.

Šobrīd Fulfilli klienti var paši veidot, rediģēt, sūtīt un pārvaldīt tāmes, izmantojot sava uzņēmuma zīmola elementus - logo un krāsas. Pēc tam tāmes var atkārtoti izmantot, kā arī izmantot jau datubāzē saglabātos pakalpojumus un sagataves ātrākai jaunu tāmju sagatavošanai.

Fulfilli ir uzsācis sarunas ar pirmajiem klientiem.

Līdz šim Fulfilli attīstībā ieguldīti privātie līdzekļi - 67 000 eiro. Piesaistītās investīcijas noderēs mārketinga aktivitātēm un produkta attīstīšanai starptautiskajā tirgū. «Esam ļoti priecīgi, ka tik agrīnā stadijā spējām piesaistīt ievērojamas investīcijas, kas mums nodrošinās resursus dažādu ideju testēšanai produkta attīstības, kā arī atpazīstamības veicināšanai starptautiskā līmenī,» saka J. Sprenne.

Fulfilli rīka izstrāde tika uzsākta 2017. gada pavasarī, taču tas dienasgaismu ieraudzīja 2017. gada 7. decembrī. Līdz šim pakalpojumam reģistrējušies 399 lietotāji no 56 pasaules valstīm.