Pasaules biznesa procesu ārpakalpojumu (BPO) un klientu apkalpošanas uzņēmums «Webhelp» paziņojis par konsultāciju uzņēmuma «OEE Consulting» pārņemšanu un tā apvienošanu ar risinājumu izstrādes uzņēmumu «gobeyond», informē uzņēmumu pārstāvji.

Apvienotā uzņēmuma pakalpojumu klāstā ietilps: stratēģiskas konsultācijas un atbalsts, mērķa darbības modeļa izveide, klientu un lietotāju sadarbības cikla izstrāde, eksperimentāls birojs izmēģinājumiem, datu uzskaite un analīze, patērētāju uzvedības analīze, daudzkanālu komunikācijas attīstība, ziņojumapmaiņa, virtuālie sarunu biedri un automatizācija.

«gobeyond» ir 2017.gadā dibināts «Webhelp» grupas uzņēmums. Pirmajā gadā piedzīvotā straujā «gobeyond» izaugsme norāda uz konsultāciju pakalpojumu tirgus attīstību.

Uzņēmumu saplūšana turpinās sekmēt «gobeyond» un «OEE Consulting» kopīgos centienus kļūt par spēcīgu alternatīvu starp pasaules konsultāciju uzņēmumiem. «OEE Consulting» galvenais birojs atrodas Oksfordā, kur 150 cilvēku lielā konsultāciju, teorētisko un praktisko apmācību komanda strādā ar klientiem no visas pasaules, tostarp «Lloyd’s Banking Group», «Citibank», «P&O Ferries» un «Action for Children».

Gan «OEE», gan «gobeyond» pārstāvji ir pārliecināti, ka abu uzņēmumu sadarbība veicinās straujāku starptautisko izaugsmi nekā darbojoties atsevišķi. «Šī jaunā un aizraujošā partnerība rada novatorisku organizāciju, kas mums kā klientu pieredzes uzlabošanas uzņēmumam ar plašu mērogu un iespējām piešķir vadošas pozīcijas ne vien Apvienotajās Karalistes mērogā, bet globālā līmenī. »gobeyond« pakalpojumu klāsts ir būtisks papildinājums, un mēs esam pārliecināti, ka tas nodrošinās pamatu paātrinātai izaugsmei,» pauž «OEE Consulting» rīkotājdirektors Marks Palmers (Mark Palmer).

Webhelp ienākumi pēdējo četru gadu laikā ir pieauguši par vairāk nekā 250%.

«Webhelp» ir BPO sniedzējs, kas specializējas klientu pieredzes un maksājumu pārvaldības jomā, kā arī pārdošanas un mārketinga pakalpojumos balss, sociālajos un digitālajos kanālos. Ar centrālo biroju Parīzē, Francijā, uzņēmums darbojas 35 valstīs vairāk nekā 140 vietās, un tas nodarbina vairāk nekā 50 000 darbinieku. «Webhelp» partneru vidū ir tādi pasaules zīmoli kā «Sky», «Shop Direct», «Bouygues», «Direct Energie», «KPN», «Vodafone», «Michael Kors» un «Valentino».

Kopš 2016.gada marta «Webhelp» īpašnieki ir tā vadība, kā arī starptautisks ieguldījumu uzņēmums «KKR».

«Šī gada 18. maijā Webhelp kļuva par Latvijā bāzēta ārpakalpojumu uzņēmuma »Runway« īpašnieku. Runway pakalpojumus sniedz no biznesa pakalpojumu centriem piecās valstīs – Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Ukrainā un Spānijā, kur desmit dažādās vietās strādā vairāk nekā 1000 cilvēku. Līdz 2018. gada beigām »Runway« zīmola maiņas procesa ietvaros kļūs par Webhelp.»