Magnetic Latvia Startup kopā ar TechChill 22. novembrī starptautiskajā jaunuzņēmumu un tehnoloģiju konferencē Slush 2019 Helsinkos organizēs jaunuzņēmumu-investoru brokastis, kurās jaunuzņēmumiem būs iespēja prezentēt idejas saviem nākamajiem sadarbības partneriem. 

Reģistrācija pasākumam ir atvērta, un jaunuzņēmumi ir aicināti pieteikties līdz 10. novembrim.

Pasākumā tiksies 20 Latvijas jaunuzņēmumi un 40 starptautiski investori, kuriem piemeklēs atbilstošākos sarunu partnerus. Veidojot pārrunu sesijas, vērā ņems katra dalībnieka individuālās biznesa intereses – tas palīdzēs veidot katra uzņēmuma mērķiem atbilstošus, vērtīgus kontaktus un ļaus jau pasākuma gaitā pārrunāt iespējamo sadarbību.

Pasākums notiks 22. novembrī no plkst. 7.30 līdz 10.00 Messukeskus izstāžu centra 204. telpā. Sarunas starp jaunuzņēmumiem un investoriem notiks viens pret vienu 15 minūšu garās sesijās. 

Slush 2019 ir viens no vadošajiem jaunuzņēmumu pasākumiem Eiropā, kas ik gadu pulcē jaunuzņēmumus un investorus no Eiropas un Āzijas. Šogad pasākums notiks 21. un 22. novembrī.

Lai reģistrētos pasākumam un uzzinātu par to vairāk, jaunuzņēmumus līdz 10. novembrim aicina rakstīt uz lauma@techchill.co. Pieteikumu izvērtēšana norisināsies līdz 13. novembrim.

Magnetic Latvia Startup ir organizācija, kas darbojas Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) ietvaros. Tā ir atbalsta punkts Latvijā bāzētiem jaunuzņēmumiem un nodrošina tiem pieeju valsts atbalsta mehānismiem.

TechChill ir bezpeļņas nevalstiska organizācija, kas palīdz Latvijas un Baltijas jaunuzņēmumiem, stiprina jaunuzņēmumu kopienu, kā arī paplašina tiem pieejamās zināšanas un prasmes.