
Neskatoties uz to, ka daļa Latvijas iedzīvotāju kavējas ar rēķinu apmaksu, 80% iedzīvotāju rēķinu apmaksu veic regulāri, ievērojot noteiktos termiņus, liecina veikalu tīkla Maxima dati.
Sadzīves pakalpojumu rēķinu apmaksai 48% iedzīvotāju tērē vairāk nekā 100 Ls mēnesī, 21% tam velta no 76 līdz 100 Ls, savukārt 16% norēķiniem atvēl mazāk nekā 50 Ls mēnesī.
«Aptaujā noskaidrojām, ka lielākā daļa iedzīvotāju izdevumus plāno tā, lai vispirms apmaksātu ikmēneša rēķinus un tikai pēc tam domā par līdzekļu izlietojumu citām vajadzībām. Svarīgi, ka 74% cilvēku izdevumus ieplāno savlaicīgi, lai arī apkures sezonā rēķinu apmaksu varētu veikt noteiktajā termiņā, turklāt lielākā daļa izvērtē, kur norēķinus veikt pēc iespējas izdevīgāk,» norāda Maxima Latvija preses sekretārs Ivars Andiņš.