Svinīgā pasākumā 15.novembrī pasniegtas Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) Gada balvas labākajiem darba devējiem, kā arī par īpašu ieguldījumu uzņēmējdarbības vides uzlabošanā pasniegti apbalvojumi  “Gada tautsaimnieks” un “Gada tautsaimniece”.

“Latvijas Darba devēju konfederācijas Gada balva labākajiem darba devējiem ir svētki mūsu tautsaimniecības spēkam un garam, pateicība tiem mūsu darba devējiem, kas strādā godprātīgi un atbildīgi un sniedz būtisku ieguldījumu Latvijas tautsaimniecībā un sabiedrības labklājībā. Aizvadītajos gados esam novērtējuši un ar konfederācijas balvu atzīmējuši desmitiem uzņēmēju, kas izvēlējušies strādāt atklāti un drosmīgi. Tie ir darba devēji, kas ir ne tikai būtiska Latvijas ekonomikas sastāvdaļa, bet arī atbalsts saviem darbiniekiem nodrošinot mūsdienīgu un drošu darba vidi un apstākļus, vietējai kopienai un  sabiedrībai kopumā. Bet mūsu gara un spēka atspoguļojums personībā ir Latvijas Darba devēju konfederācijas apbalvojums “Gada tautsaimnieks”, ko ik reiz pasniedz Valsts prezidents. Šogad “Gada tautsaimniece” apbalvojumu saņēma biedrības “Latvijas Formula 2050” valdes locekle Ieva Tetere, savukārt uzņēmuma “Latvijas Finieris” padomes priekšsēdētājs Uldis Biķis ir 2022. Gada “Gada tautsaimnieks”,” komentē LDDK ģenerāldirektore Līga Meņģelsone.

Lai izteiktu atzinību un novērtētu labākos darba devējus, kuri spējuši paveikt vairāk, snieguši ieguldījumu darbinieku darba vides uzlabošanā, sekmīgi īstenojuši sociālo dialogu, ilgtspējas principus, kā arī snieguši atbalstu Ukrainai, šogad LDDK ar Gada balvu atzīmēja uzņēmumus 10 nominācijās un ar Atzinību – divus.

LABĀKAIS DARBA DEVĒJS VESELĪBAS APRŪPES NOZARĒ  2022 ATZINĪBA

“E. Gulbja laboratorija” SIA

LABĀKAIS DARBA DEVĒJS VESELĪBAS APRŪPES NOZARĒ  2022

“Klīnika EGV” SIA

LABĀKAIS DARBA DEVĒJS BŪVNIECĪBAS NOZARĒ 2022

“Elset” SIA

LABĀKAIS DARBA DEVĒJS APKALPOJOŠO DIENESTU NOZARĒ 2022

“King Coffee Service” SIA

LABĀKAIS DARBA DEVĒJS TIRDZNIECĪBAS NOZARĒ 2022

“Arbor Medical Korporācija” SIA

LABĀKAIS DARBA DEVĒJS TRANSPORTA NOZARĒ 2022

“Kurbads un Co” SIA 

LABĀKAIS DARBA DEVĒJS PROFESIONĀLO PAKALPOJUMU NOZARĒ 2022

“TRIA ROBIT” SIA

LABĀKAIS DARBA DEVĒJS LAUKSAIMNIECĪBAS NOZARĒ 2022 ATZINĪBA

SIA “Joži” 

LABĀKAIS DARBA DEVĒJS LAUKSAIMNIECĪBAS NOZARĒ 2022

“Ulbroka” SIA

LABĀKAIS DARBA DEVĒJS APSTRĀDES RŪPNIECĪBAS NOZARĒ 2022

“Baltrotors” SIA

LABĀKAIS DARBA DEVĒJS INFORMĀCIJAS UN KOMUNIKĀCIJAS PAKALPOJUMU NOZARĒ 2022

“Zabbix” SIA

LABĀKAIS DARBA DEVĒJS VALSTS UN PAŠVALDĪBU KAPITĀLSABIEDRĪBU KATEGORIJĀ 2022

“Vidzemes slimnīca” SIA

Šī gada LDDK svinīgajā pasākumā pirmo reizi tika pasniegta balva par mūža ieguldījumu Latvijas tautsaimniecības attīstībā un sociālā dialoga stiprināšanā, un to saņēma ilggadējais LDDK prezidents, pašlaik LDDK Goda prezidents – Vitālijs Gavrilovs.