Šobrīd veiksmīgākais mēnesis jaunatvērtajam «Apollo Kino» ir bijis jūlijs, kad to apmeklējis rekordliels cilvēku skaits – 44 tūkstoši skatītāju. 

Savukārt, kinoteātra kluba biedru skaits ir vairāk nekā 26 tūkstoši. 

IMAX kinozālē filmas skatījies katrs ceturtais (25%) kino apmeklētājs. Skatītākie žanri pirmajos trīs mēnešos bijuši asa sižeta kino un animāciju filmas bērniem.

«Apollo Kino» savas durvis skatītājiem Rīgā vēra šā gada 4. aprīlī. 

«Skatītāju izvēli pamato ne tikai to intereses, bet arī nozarē pieejamo filmu klāsts. Šogad iznākušas ļoti daudz asa sižeta filmas, to skaitā «Zirnekļcilvēks: Tālu no mājām», «Vīri melnā: Globālie draudi», «Atriebēji: Noslēgums». No animācijas filmām šobrīd iecienītākās ir «Mīluļu slepenā dzīve 2», «Aladins» un «Karalis Lauva». Šo filmu skatījums kopumā veido 50% no visa apmeklējuma,» stāsta «Apollo Kino» vadītājs Latvijā Edgars Hartmanis.

Kinoteātrī ir deviņas zāles. Šobrīd populārākā viennozīmīgi ir IMAX zāle ar 275 sēdvietām. Aptuveni viena ceturtdaļa no apmeklētājiem (26%) izvēlas sēdvietas ar iespēju pasūtīt ēdienus un dzērienus.

«Kinoteātra apmeklējums mainās atkarībā no sezonalitātes. Vasaras mēnešos lielākā aktivitāte ir tieši darba dienās, taču rudenī tendence mainās. Kā liecina mūsu pieredze, vadot «Apollo Kino» Igaunijā, sākot no septembra, kinoteātra apmeklējums gan darba dienās, gan nedēļas nogalēs izlīdzinās,» skaidro E. Hartmanis.

«Apollo Kino» ir viens no Igaunijas uzņēmuma «Apollo Group» meitas uzņēmumiem Latvijā. «Apollo Kino» ir lielākā kinoteātra ķēde Igaunijā ar 9 kinoteātriem. Aizvadītajā nedēļā, 10. augustā tika atklāts pirmais «Apollo Kino» Lietuvā, Paņevežā. 

Latvijas kinoteātra izveidē ir ieguldīti 7 miljoni eiro