Uzņēmums "Autobrava", kuram ir viens no lielākajiem autosaloniem Latvijā, ārkārtas situācijas apstākļos ir izveidojis tiešsaistes salona rīku, lai turpinātu klientiem nodrošināt automašīnu tirdzniecības pakalpojumus šai situācijai atbilstošā veidā. 

Uzņēmuma valdes loceklis Ruslans Vlasjuks ir pārliecināts, ka jaunie apstākļi mainīs autosalonu nākotni, arī pēc krīzes arvien vairāk pārceļot pakalpojumus uz online vidi.

Uzņēmums desmit gadu laikā ir kļuvis par vienu no lielākajiem auto dīleriem Baltijā, pārstāvot tādus zīmolus kā "Hyundai", "SEAT", "JEEP", "FIAT", "FIAT Professional", "Alfa Romeo", "Suzuki", "Isuzu" un "SsangYong". Pērn uzņēmums pārdevis 700 jaunas un mazlietotas automašīnas.

"Lai nodrošinātu klientus ar nepieciešamo pakalpojumu klāstu, spējām ātri pielāgoties ārkārtas situācijai un operatīvi nomainījām klātienes salonu ar tikko izveidotu online salonu, kurā ikviens tiešsaistē var apskatīt automašīnas un uzdot mūsu ekspertiem jautājumus. Savukārt, ja ir interese par izmēģinājuma izbraucieniem, tad mēs, ievērojot visus nepieciešamos piesardzības pasākumus, vienojamies par individuālu laiku un vietu," skaidro R. Vlasjuks.

Pēc "Autobrava" novērojumiem šādai pašai tendencei seko arī citi transportlīdzekļu tirdzniecības uzņēmumi pasaulē, kas ierobežotas distancēšanās apstākļos pārceļ tirdzniecību uz online vidi. Iespējams, tas varētu būt jauns attīstības virziens nozarei, nomainot plašus automašīnu tirdzniecības salonus uz kompaktiem un liekot galveno fokusu uz tiešsaistes instrumentiem.

"Autobrava" ir oficiālais "Hyundai", "SEAT", "JEEP", "FIAT", "FIAT Professional", "Alfa Romeo", "Suzuki", "Isuzu" un "SsangYong" pārstāvis Latvijā, kas nodrošina auto tirdzniecību, autorizētu automašīnu servisu un virsbūves servisu, kā arī minēto zīmolu oriģinālo rezerves daļu un aksesuāru tirdzniecību. 

Uzņēmums ir dibināts 2010. gadā. 2015. gadā tas paplašinājās un atklāja jaunu, daudz plašāku automašīnu salonu, tādā veidā kļūstot par vienu no lielākajiem auto dīleriem Baltijā.

Jaunu automašīnu online salons:

https://noliktava.autobrava.lv/

Mazlietotu automašīnu online salons:

https://mazlietoti.autobrava.lv/