Daimler AG ģenerālpārstāvis Latvijā SIA «Domenikss» 2018. gadā strādājis ar 48,4 miljonu eiro apgrozījumu un noslēdzis gadu ar 298 554 eiro lielu peļņu, neraugoties uz vispārējo aktivitātes kritumu vieglo automašīnu tirdzniecības sektorā.

Lai gan 2018. gada pirmajā pusē Latvijas jauno vieglo automobiļu tirgus uzrādīja izaugsmi 7% apmērā, gads tika noslēgts ar stagnējošu 1,7% pieaugumu, kas ietekmējis arī SIA «Domenikss» apgrozījumu, stāsta uzņēmuma padomes priekšsēdētāja Benita Danilenko. 

«Kopumā aizvadīto gadu vērtējam kā veiksmīgu. Neskatoties uz pērnā gada apgrozījuma samazinājumu par 10%, kas galvenokārt skaidrojams ar vieglo automobiļu tirdzniecības apjoma samazinājumu, īpaši «premium» zīmolu segmentā, kurā auto pirktspēju ievērojami ietekmēja gada sākumā piedzīvotais satricinājums Latvijas banku sektorā, gadu noslēdzām ar pozitīviem finanšu rādītājiem,» pauž Benita Danilenko.

Arī turpmāk SIA «Domenikss» plāno attīstīt darbību Latvijas tirgū. 

«Mūsu mērķis ir kļūt par nozares efektīvāko organizāciju, tāpēc turpināsim mērķtiecīgi investēt ne tikai IT jomā un savu darbinieku kvalifikācijas celšanā, bet arī uzņēmuma attīstībā. Stratēģiski nozīmīgs solis būs biznesa paplašināšana, jau šā gada nogalē atverot jaunu kravas automobiļu tirdzniecības un servisa centru Pierīgā,» uzņēmuma attīstības plānus 2019. gadam ieskicē B. Danilenko.

2019. gada sākumā ievērojami attīstītas uzņēmuma rīcībā esošās diagnostikas tehnoloģijas, investējot 37 000 eiro Latvijā modernākajā riteņu ģeometrijas pārbaudes un regulēšanas iekārtā Hunter HTA-MBHD

SIA «Domenikss» reģistrēta 1997. gadā un pieder Benitai Danilenko. 2018. gadā SIA «Domenikss» VID administrētajos nodokļos samaksāja 9,4 milj. eiro, tostarp 1,14 milj. eiro – valsts sociālās apdrošināšanas obligātajās iemaksās.