Autoražotājs "Volvo Cars" prezentējis "S90" sedana un "V90" universāļa atjauninātas versijas. Jaunumu vidū – uzlabots ārējais dizains un pilnībā jauna "Bowers & Wilkins" audiosistēma.

"Volvo" 48 voltu Mild Hybrid spēka piedziņas izvēles iespējas tagad ir pieejamas ikvienam "Volvo" modelim, vēl vairāk nostiprinot uzņēmuma elektrificēto piedāvājumu.

Ārējā dizaina jomā "Volvo" dizaineri ieviesuši vairākus uzlabojumus gan "S90" un "V90" priekšgalā, gan aizmugurē, tostarp jaunus miglas lukturus, jaunu spoilera dizainu un jaunu, zemāku priekšējo bamperi.

"V90" modelim visizteiksmīgākais jauninājums ir pilnībā jauns aizmugures lukturu dizains, tostarp pilnībā ar LED aprīkoti raksturīgie lukturi un sekvenciāls pagriezienu virzienrādītājs. Jaunu ārējā dizaina krāsu piedāvājums un riteņu disku izvēle vēl vairāk uzlabo personalizācijas iespējas.

Uzlabotā "Bowers & Wilkins" audiosistēma nodrošina labāku skaņas kvalitāti automobilī, pateicoties tādām jaunām funkcijām kā uzlabots pastiprinātājs, automātiska automobiļa trokšņa slāpēšana un jauns uzstādījums, kas atveido īsta džeza kluba skanējumu.

Vēl viena jauna funkcija salonā ir Advanced Air Cleaner ar PM 2.5 daļiņu sensoru. Šī funkcija, kas sākotnēji tika izstrādāta Ķīnas tirgum un tagad ieviesta globālā mērogā, ļauj autovadītājiem monitorēt salona gaisa kvalitāti ar centrālā ekrāna palīdzību. Ja nepieciešams, Advanced Air Cleaner var atbrīvot salona gaisu no gandrīz visām sīkajām daļiņām dažu minūšu laikā.

Gan jaunā "Bowers & Wilkins" audiosistēma, gan Advanced Air Cleaner tehnoloģija tagad ir pieejamas visiem 90. un 60. sērijas modeļiem uz Scalable Product Architecture (SPA) platformas bāzes.

Visi 90. un 60. sērijas modeļi tagad ir aprīkoti arī ar diviem USB-C uzlādes punktiem aizmugurē, 12 voltu kontaktligzdas vietā. Bezvadu uzlādes funkcionalitāte viedtālruņiem, kas pirmoreiz tika ieviesta "XC40" kompaktajam SUV, tagad ir pieejama arī vairākumam 90. un 60. sērijas variantu.

Citos savu modeļu piedāvājumos "Volvo Cars" būtiski paplašina 48 voltu Mild Hybrid izvēles iespējas, padarot šos dzinējus pieejamus ikvienam jaunam "Volvo" modelim.

Pagājušajā gadā "XC90" un "XC60" SUV modeļiem ieviestā Mild Hybrid tehnoloģija tagad ir pieejama visiem pārējiem 90. un 60. sērijas automobiļiem, kā arī "XC40". Mild Hybrid spēka piedziņas izvēles iespējas "V90 Cross Country" modeļiem ir pirmie elektrificētie varianti "Cross Country" sērijas vēsturē.