Nissan Juke - transformējies

Auto
2019. gada 1. novembris 07:29

No love or hate dizaina vāģa otrās paaudzes Nissan Juke ir transformējies par modernu, harmoniska izskata racionālu krosoveru

Pirms teju desmit gadiem Nissan Juke bija mazo krosoveru ēras aizsācējs. Neraugoties uz savu kukaiņu pasaulei līdzīgo eksterjera dizainu, kliedzošais izskats daudzos gadījumos deva vēlamo efektu. Pats par sevi saprotams, ka, izpelnoties pircēju uzmanību, strauji auga arī konkurentu skaits, kas arī vēlējās piedalīties «ballītē» un iesaistīties cīņā par pircēju naudas makiem. Šodien ikviena sevi cienoša autoražotāja modeļu aptverē obligāti ir jābūt mazās klases krosoveram. Nav brīnums, ka segmentā, ko savulaik aizsāka Nissan Juke, šodien var uzskaitīt vairāk nekā 20 konkurentus. To skaits joprojām turpina augt, jo šī automobiļu kategorija nav zaudējusi savu aktualitāti, drīzāk otrādi – tā turpina augt, un analītiķi prognozē, ka šis segments līdz 2023. gadam no kopējā Eiropas jauno auto tirgus pīrāga «nokodīs» vismaz 30%.

Kāpēc tas būtu jāpērk? 

Nav šaubu, ka arī otrās paaudzes Nissan Juke kļūs par daudzu pircēju medību objektu. To palīdzēs jau esošā Nissan Juke pircēju auditorija, kas Latvijā ir gana liela un pietiekami lojāla. Šī iemesla dēļ daļa no tiem varētu izšķirties turpināt draudzību ar otrās paaudzes Juke. Tāpat jaunais Juke noteikti atradīs jaunus fanus, jo tiem noteikti patiks, ka tas ir krietni palielinājis savus iekštelpas izmērus. Salīdzinājumā ar priekšteci tam otrajā rindā ievērojami ir augusi telpa, atļaujot tur atrasties pat garāka auguma pasažieriem. Turklāt bagāžas telpa no 354 litriem ir izaugusi līdz 422 litriem. Tas ir ļoti iespaidīgs skaitlis. Turklāt bagāžas nodalījuma «mute» ir kļuvusi par 13 centimetriem platāka, kas atļaus iekraut lielgabarīta priekšmetus, kas automātiski nozīmē, ka Juke var beidzot kļūt par īstu ģimenes auto, lai astes galā izjauktā veidā beidzot pārvadātu bērnu ratiņus. 

Vēl viens arguments ir Nissan Juke eksterjera dizains. Tas ir gana moderns, bet nav vairs tik «lecīgs». To novērtēs arī indivīdi ar konservatīvu gaumi. 

Visbeidzot vēl ļoti svarīgs un iedarbīgs Nissan Juke arguments ir sabalansētā cena. Mūsu tirgū tas ir divtik svarīgi. Bāzes modeļa izpildījumā Juke ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu maksās, sākot no 16 300 eiro. Jāatzīst, ka Juke ar manuālo transmisiju noteikti nebūs TOP, jo pie mums deviņos gadījumos no 10 tiek un tiks pirkts Juke ar automātu. Tā tas noteikti būs arī ar jauno Juke. Kā zināms, Nissan Juke pamatpircēji ir privātpersonas, tāpēc, pēc Nissan reģionālā importētāja aplēsēm, populārākā versija noteikti būs kombinācijā ar jauno 7 DCT automātu un «sulīgāku» aprīkojumu, tādā gadījumā Nissan Juke maksās aptuveni 22 500 eiro. Visu rakstu lasiet 1. novembra laikrakstā Dienas Bizness, meklējot tirdzniecības vietās.

Abonē (zvani 67063333) vai lasi laikrakstu Dienas Bizness elektroniski!

Abonējiet, lai saņemtu laikrakstu ik dienu.