Teikums Teodors vizītkarte ir izteiksmīgs un moderns interjera dizains, kas ietērpj vizuālā veidolā biroja funkcionalitāti

Kopstrādes (coworking) telpai Teikums, kas divus gadus darbojas Jaunajā Teikā, maijā piepulcējās jaunākais «brālis» Teikums Teodors, kas izvietots līdzās esošajā ēkā. Kvartālu, tostarp abas kopdarba telpas, īsteno nekustamo īpašumu attīstītājs Hanner. «Ar pirmo Teikumu sapratām, ka šāda tipa birojiem ir potenciāls un pieprasījums ne tikai pasaulē, bet arī Latvijā. Otrajā birojā turpinājām iesākto un ieviesām vairākus funkcionālus jauninājumus, kas sarunās ar biroja iemītniekiem izkristalizējās kā vēlami, piemēram, esam izveidojuši četrus NapBox, kur darbinieki var netraucēti nosnausties un pēc tam ar jaunu sparu turpināt darbu. Dažreiz tikai dažas minūtes miega ļauj atkal būtiski atjaunot produktivitāti,» stāsta Hanner pārstāve Līga Ansone.

Kopstrādes telpu interjera dizaina autori, tāpat kā pirmajā Teikumā, ir Kārlis un Rita Lauderi (Lauders Architects).

Modernajā birojā nav ne miņas no vienmuļiem krāsu toņiem un neizteiksmīgām mēbelēm, jo te ik detaļa, šķiet, organiski papildina cita citu – dažādu, tai pat laikā ļoti draudzīgu krāsu akcenti izvēlēti gan sienu krāsojumos, gan grīdas segumos, gan mēbelēs, kas pilda ne vien savu funkciju, bet arī piešķir interjeram pamanāmus akcentus. Nevar nepieminēt tapetes, kas katrai sapulču telpai, atpūtas stūrītim un pat labierīcībām izvēlētas atšķirīgas, un tās piesaista uzmanību gan ar krāsu, gan neierastiem rakstiem, gan izteiksmīgiem zīmējumiem.

Šajā birojā liktas lietā arī jaunākās tehnoloģiskās iespējas.


Visu rakstu lasiet 26. augusta laikrakstā Dienas Bizness, meklējot tirdzniecības vietās.

Abonē (zvani 67063333) vai lasi laikrakstu Dienas Bizness elektroniski!

Abonējiet, lai saņemtu laikrakstu ik dienu.