Baltic Logistics & Manufacturing Symposium 2024 pulcēs rūpniecības nozares vadītājus un profesionāļus no visas Baltijas, lai izpētītu situāciju lielo industriālo uzņēmumu sektorā gan vietējā, gan starptautiskā līmenī. 

Pasākuma norises vieta, Rīga, pašlaik piedzīvo lielāko publiskās infrastruktūras ieguldījumu uzplaukumu pēdējo 30 gadu laikā. Mēs diskutēsim par to, vai tas nesīs izaugsmi loģistikas un rūpniecības nozarēs, un kad varētu gaidīt šo izaugsmi.

Starptautisko uzņēmumu lēmumi izvērst savu darbību Baltijas reģionā turpina pieaugt, kamēr reģiona infrastruktūra turpina attīstīties ar tādām iniciatīvām kā Rail Baltica un paplašināmiem intermodāliem mezgliem. Nesenie industriālā tirgus veiksmes stāsti ir parādījuši, ka ir daudz saistību ar lidostu mezgliem, kā arī ostām un brīvajām (speciālajām) ekonomiskajām zonām. Vai mums vajadzētu vairāk koncentrēties uz šo viegli sasniedzamo augli?

Aicinām pievienoties nozares līderiem Baltic Logistics & Manufacturing Symposium 2024, lai plašāk runātu par to, kā veicināt industriālās un loģistikas izaugsmi Baltijas reģionā.

Pasākuma programma un reģistrēšanās: https://konferences.db.lv/conferences/symposium-2024/