Sadarbībā ar attīstītāju un investoru “Capital Mill” Ropažu novada Stopiņu pagastā atklāts AS “Antalis” Loģistikas centra paplašināšanas projekts. 

Projekta investors un attīstītājs “Capital Mill” ir igauņu ieguldījumu uzņēmums, kas veic investīcijas komerciālā nekustamā īpašuma iegādē Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Uzņēmums pārvalda vairākus Baltijas projektus, kuru kopējā aktīvu vērtība ir aptuveni 450 miljoni EUR. Kopš 2017. gada Latvijas tirgū ir ieguldīts vairāk nekā 51 miljons eiro.“Capital Mill” nekustamo īpašumu attīstības projektu vadītājs Valdis Silnieks norāda, ka ““Antalis” ir ambiciozs, stabils un augošs uzņēmums, tādēļ esam priecīgi attīstīt pašreizējo noliktavas paplašināšanu un nodrošināt mūsu nomnieku ar mūsdienu prasībām atbilstošiem risinājumiem.”

“Antalis” Latvijā darbojas jau 29 gadus. Uzņēmuma komandā šobrīd ir 70 darbinieki, kuri nodrošina darbību piecās nozarēs – papīri, materiāli poligrāfijai un birojam, higiēnas produkti un risinājumi sabiedriskajām telpām, vizuālās komunikācijas materiāli un iekārtas, kā arī produkti, materiāli, iekārtas un risinājumi iepakojumam. Uzņēmums laika gaitā ir pilnveidojies un vienmēr cenšas būt soli priekšā klientu un sadarbības partneru gaidām, tādēļ Loģistikas centra paplašināšana ir nākamais uzņēmuma un attīstītāja “Capital Mill” izlolotais solis, kurš pavērs jaunas iespējas produkta sortimenta paplašināšanā un pieejamībā klientiem, it īpaši perspektīvajā iepakojuma produktu, materiālu un risinājumu jomā. Loģistikas centra noliktavu kopējā platība būs 10000 m², ko nodrošinās papildus iegūtie 3300 m².

Projekta atklāšanas pasākumā piedalījās arī ēkas būvnieks “Mitt&Perlebach”, kuram šis ir pirmais projekts Latvijā sadarbībā ar “Capital Mill”. “Jau kādu laiku esam strādājuši pie šī jaunā un modernā noliktavas projekta, un esmu patiesi gandarīts par būvniecības sākumu. Ēkas projektēšanas posmā mūsu sadarbība ar “Capital Mill” ir bijusi ļoti raita un profesionāla, un ticu, ka tas turpināsies arī ēkas būvniecības laikā. Neskatoties uz to, ka būvniecības tirgū joprojām valda neskaidrība, esmu pārliecināts, ka izpildīsim visas saistības un nodosim ēku Pasūtītājam saskaņā ar paredzēto grafiku,” skaidro “Mitt&Perlebach” vadītājs Latvijā Allans Mahkvejs (Allan Mahkvei).

AS “Antalis” paplašinātā Loģistikas centra būvniecība tiks pabeigta līdz 2023. gada vidum.