Ekspluatācijā nodota centra tuvumā, Bukultu ielā uzbūvētā B+ klases biroju ēka - RED LINE, informē projekta attīstītāji.

Sešu stāvu ēku attīstīja A/s Dambis, projekta autors: arhitektu birojs NRJA. Investīcijas šajā projektā ir 5,3 miljoni eiro.

«Šī ēka ir mūsu atbilde nomnieku interesei atrasties jaunās, modernās, individuāli pielāgotās biroja telpās. Turklāt mūsu ēka piedāvā arī šobrīd tirgū konkurētspējīgu nomas likmi. Nosaukumu tā ieguvusi no fasādes arhitektūras elementa,» pastāstīja A/s Dambis valdes priekšsēdētājs Arturs Zausajevs.

RED LINE biroju ēkas kopējā platība ir nepilni 6000 kvadrātmetri. Šobrīd nomai pieejamās platības sasniedz 2830 kvadrātmetrus. Vidējā stāva platība ir 840 kvadrātmetri, savukārt biroji pieejami platībās no 75 kvadrātmetriem. 6. stāvs kļuvis par jauno mājvietu a/s Dambis administrācijai, savukārt daļā no 5. stāva atradīsies medicīnas centrs.

Ēkas 1. stāvā tiks izvietots pusdienu restorāns ar terasi un ēkas lobijs, kā arī pilnībā aprīkota konferenču telpa (piemērota līdz 65 viesiem). Nomai 1. stāvā vēl pieejama 350 kvadrātmetru platība, kur iespējams ierīkot tirdzniecības telpas.

Ēka būvēta, ievērojot jaunākos energoefektivitātes un kvalitātes standartus. Katram birojam ir atsevišķa ventilācijas un kondicionēšanas sistēma, logi ir verami, kas ļauj regulēt iekšējo klimatu atbilstoši konkrētajām prasībām.

Pie ēkas ir nobruģēts stāvlaukums ar iespēju novietot 96 automašīnas un velo novietnes, kā arī apzaļumota teritorija.

a/s «Dambis» dibināta 1992.gadā. Vēsturiski uzņēmumā notikusi armijas sakaru līdzekļu ražošana un eksports. Vairākus gadus sadarbojās ar Somijas uzņēmumu «Nokia» – tālruņu testa iekārtu ražošanā un montāžā. Ražošanas telpas iznomāšanā nozīmīgākie a/s «Dambis» klienti ilgus gadus bijuši: «SAF», «Polipaks» un «Lexel». Šobrīd industriālā, ražošanas un biroja telpu komplekss aizņem 11 hektārus. Līdztekus nekustamā īpašuma iznomāšanai, uzņēmums joprojām nodarbojas ar metāla konstrukciju ražošanu.