Rīgā, iepretī tirdzniecības centriem IKEA un Sāga top jauns projekts 9 miljonu eiro vērtībā, kurā ietilps 4 dažādas ēkas - McDonald’s un KFC ātrās ēdināšanas restorāni, ProBro automazgātava un tirdzniecības centrs ar nomnieku SuperAlko, informē VPH Latvia projektu vadītājs Raivo Kalderauskis.

"Lai gan pasaulē un būvniecības industrijā pēdējā gada laikā ir daudz izaicinājumi, mēs vēlamies turpināt attīstīt jaunus projektus, kas rada jaunas darba vietas, jaunus pakalpojumus un palīdz Latvijas ekonomikai šajā sarežģītajā laikā. Mēs redzam, ka šis Rīgas reģions strauji attīstās un ir ar lielu potenciālu, ko novērtējuši arī Rimi, Lidl, Bonava un citi zināmu uzņēmumi, kas veic attīstību tieši šajā apkārtnē. Mēs kā VPH Latvia šeit esam attīstījuši TC Mežciems un TC Sāga un redzam nākotnes potenciālu šai apkaimei," komentē VPH Latvia direktors Juris Barkāns.

Juglas ielā 95 būvniecības darbi sākās šī gada septembrī. Projekta vadībai un sadarbības partneru mērķis ir pabeigt būvniecību līdz nākamā gada pirmajai pusei.

"Šāds ēku komplekss ar īpaši pielāgotām funkcijām katram lietotājam ir sarežģīts gan no projektēšanas viedokļa, gan no būvniecības, bet tas padara projektu unikālu. Bez mūsu partneriem, DUAL arhitekti, Maprī būve, Forma2 un BigBank, tas nebūtu iespējams," papildina R. Kalderauskis.

Projektā "Juglas ielā 95" ienāks arī tāds uzņēmums kā PRO BRO GROUP, kas ir Lietuvas vadošais uzkopšanas pakalpojumu uzņēmums, piedāvājot eksprestuneļa automazgātavu. Tā būs grupas pirmā automazgātava ārpus Lietuvas un pirmais šāda veida projekts Latvijā. Turpmāko trīs gadu laikā PRO BRO GROUP plāno atvērt 10 šāda tuneļa tipa automazgātavas Latvijā.

Projektu VPH Grupa realizē kopā ar uzņēmumu SIA Rīgas Īpašumu Fonds, kas šajā projektā piedalās kā partneris. SIA Rīgas Īpašumu Fonds ir Latvijas uzņēmums, kurš darbojas nekustamā īpašuma jomā vairāk nekā 10 gadus.

VPH Grupa attīsta un pārvalda komerciālos nekustamos īpašumus starptautiskiem un vietējiem nomniekiem Baltijas valstīs. "VPH Latvia" ir attīstījis tādus tirdzniecības centrus kā "Mežciems", "Sāga" un tirdzniecības kompleksu Valdeķu ielā 39, kura galvenais enkurnomnieks ir "LIDL", kā arī šogad atvērto pasaules klases zīmola viesnīcu blakus lidostai "Hampton by Hilton".