Jaunā A klases biroju ēka "Mežaparka birojs" ir noslēgusi līgumu ar privātās pirmsskolas izglītības iestādi "Laumiņas Rezidence" par telpu nomu Mežaparkā, Ķelnes ielā, informē "Mežaparka birojs" nekustamā īpašuma attīstītājs SIA "Domuss".

Bērnudārzs apmeklētājiem būs atvērts 2020. gada septembrī.

Privātās pirmsskolas izglītības iestāde "Laumiņas Rezidences" tiks izvietota ēkas pirmajā stāvā, un aizņems 377 m², kas ļaus uzņemt 48 bērnus. Bērnudārzam būs atsevišķa ieeja ēkā no pagalma, kas ļaus nodalīt ēkas apmeklētāju plūsmas, paaugstinās drošību un veicinās sociālās distancēšanās prasību ievērošanu.

"Jaunajās telpās iecerēts izglītot trīs audzēkņu grupas, katrā uzņemot no 10 līdz 16 bērniem. Turklāt vienā no grupām plānots organizēt un vadīt mācību procesu angļu valodā. Ņemot vērā, ka pieprasījums pēc dārziņiem galvaspilsētā ir aktuāls jautājums, novērtējam, ka viņi varēs pavadīt laiku modernā vidē un svaigā gaisā ar plašu rotaļu laukumu," norāda privātās pirmsskolas izglītības iestādes "Laumiņas Rezidence" īpašniece Aija Liepiņa. Viņa piebilst, ka rindā uz privāto bērnudārzu "Mežaparka Rezidences" iedzīvotājiem tiks piedāvāta prioritārā kārtība.

Patlaban jaunajā biroju ēkā ir iznomāti 30% no telpām. Starp nomniekiem ir investīciju fonds "NCH Capital Inc.", nekustamo īpašumu attīstītājs "Domuss", PII "Laumiņas Rezidences" un multinacionālā korporācija, kas darbojas darba drošības, veselības aprūpes un patēriņa preču sfērā.

"Mežaparka birojs" ir daļa no nekustamā īpašuma attīstības projekta "Mežaparka Rezidences". Jauno A klases biroju ēku veido 3 stāvi ar kopējo iznomājamo platību 3344 m² un pazemes stāvs. Telpu plānojums paredz ēkā divu veidu nomas platības – 1. stāvā komerctelpas ar atsevišķām ieejām, savukārt 2. un 3. stāvā – modernas biroju telpas. Biroju darbinieki un viesi automašīnas un velosipēdus var novietot pazemes vai virszemes autostāvvietā ap ēku. Nodrošinātas arī elektroautouzladēs stacijas. Būvprojekta autors ir Gatis Didrihsons no biroja "Didrihsons un arhitekti".

"Laumiņas Rezidences" ir privāta pirmsskolas izglītības iestāde, kas dibināta 2008. gadā, patlaban nodrošina darbību četrās filiālēs, izglītojot 350 bērnus. Uzņēmums organizē pasākumus, piedalās labdarības projektos un piedāvā individuālu pirmsskolas izglītības programmu, ko uzrauga katras filiāles vadītāja, metodiķe.