Pašmāju pasūtījuma apdrukas uzņēmums Printify atklājis tā otro biroju, kas mājvietu radis vienā no straujāk augošajiem Igaunijas tehnoloģiju kvartāliem Tallinā. 

Pēdējo sešu gadu laikā kopš uzņēmuma dibināšanas tas piedzīvojis strauju attīstību, ļaujot jau vairāk nekā 3 miljoniem individuālo uzņēmēju no visas pasaules veidot savu tiešsaistes biznesu. Jaunā biroja atklāšanas pasākumu apmeklēja virkne Baltijas reģiona jaunuzņēmumu kopienas pārstāvju, kopīgi svinot uzņēmuma panākumus un paplašināšanos kaimiņvalsts teritorijā.

Pērnā gada nogalē Printify noslēdza A sērijas investīciju raundu, kopumā piesaistot 50 miljonus ASV dolāru lielu finansējumu. Līdzās vairākiem pieredzējušiem eņģeļu investoriem un uzņēmumu dibinātājiem, sākot no Baltijas reģiona līdz pat Silīcija ielejai, uzņēmuma attīstībā ieguldījuši arī tādi vadošie Igaunijas tehnoloģiju jomas giganti kā Bolt, Wise, Pipedrive un citi. 

Printify galvenā mītne aizvien atrodas Rīgā, savukārt uzņēmuma komandu veido vairāk nekā 650 nozares profesionāļi no visas pasaules, kuri atbilstoši uzņēmuma piekoptajam attālinātā darba formātam var izvēlēties, vai ikdienā strādāt no Spīķeru kvartālā esošā biroja vai no jebkuras citas darbam piemērotas lokācijas, kam priekšroku dod vidēji puse no visiem darbiniekiem. 

Savukārt Printify Igaunijas komandā šobrīd ir jau vairāk nekā 30 darbinieki, kuri iepriekš savu darba ikdienu aizvadīja Lift99 kopstrādes telpās, bet turpmāk varēs strādāt no 350m2 plašā biroja, kas atrodas mūsdienīgajā Ellips Maja ēkā, vienā no Tallinas straujāk augošajiem biznesa rajoniem.

“Igaunijas jaunuzņēmumu ekosistēma jau tradicionāli kalpo kā veiksmīgs piemērs, no kura smelties iedvesmu pasaules līmeņa biznesa idejām, turklāt no šejienes nāk arī virkne patiesi spēcīgu nozares profesionāļu, un mēs varam lepoties, ka Printify Igaunijas komandu veido vairāki desmiti talantīgu kolēģu, tostarp arī komandu vadītāji, kuri pārstāv dažādas darbības jomas. Šis ir tirgus ar lielu potenciālu, kurā arī mēs saskatām plašas izaugsmes iespējas, un Tallinas biroja atklāšana ir stratēģiski nozīmīgs solis pretī tālākiem panākumiem ne tikai Eiropā, bet arī visā pasaulē,” komentē Printify dibinātājs un vadītājs Jānis Berdigans.  

Printify ir tehnoloģiju platforma, kas nodarbojas ar apdruku pēc pieprasījuma un  preču nosūtīšanu pircējiem bez tiešas pārdevēja iesaistes. Printify misija ir sniegt biznesa iespējas uzņēmējiem, kuri patstāvīgi dibina savus uzņēmumus ar pēc iespējas mazākām investīcijām un risku, savienojot tos ar vairāk nekā 100 drukas pakalpojumu nodrošinātājiem visā pasaulē. 

Jaunuzņēmumu 2015. gadā dibināja Jānis Berdigans, Artis Kehris un Gatis Dukurs. Šobrīd Printify komandu veido jau vairāk nekā 650 darbinieki, no kuriem lielākā daļa strādā uzņēmuma galvenajā mītnē Rīgā.

SIA "Printify Development" 2020.gadā strādāja ar 7,139 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir 2,3 reizes vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa palielinājās 3,4 reizes un bija 847 084 eiro