Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta atbalstītā ilgtspējīgās enerģijas fonda InnoEnergy darbības rezultātā, atbalstot ar enerģētikas nozari saistītus jaunuzņēmumus, fonds tiešā veidā ir veicinājis pāreju uz tīru enerģiju Eiropā - kopš 2011. gada InnoEnergy tīklā esošie jaunuzņēmumi radījuši 1 741 jaunas darba vietas un nodrošinājuši piekļuvi enerģijai 56 000 cilvēkiem attīstības valstīs.

Tāpat pētījumā secināts, ka InnoEnergy saražos 1147 gigavatstundas (GWh) elektroenerģijas no tīrajiem enerģijas avotiem, kopumā ietaupot 809,5 miljonus eiro enerģijas patēriņa izmaksās un samazinot oglekļa emisiju par 5,5 miljoniem tonnu tuvāko 25 gadu laikā. Attiecīgie rādītāji ir līdzvērtīgi, ja 47 tūkstošu automašīnu vairs netiktu izmantotas ikdienā.

The Business Booster ietvaros notiekošajā preses konferencē par pētījumu, InnoEnergy Inovāciju direktore Elena Bou (Elena Bou) norādīja: «Ir lieliski redzēt inovāciju pozitīvo ietekmi, ko esam sasnieguši kā uzticams partneris, atbalstot uzņēmumus to uzņēmējdarbības pilnveidošanā. 200 mūsu jaunuzņēmumu ir radījuši inovatīvas tehnoloģijas, kas atbilst mūsdienu enerģijas nozares izaicinājumiem un mainīgajām sabiedrības vajadzībām. Samazinot siltumnīcefekta gāzu emisiju vai radot jaunas darba vietas – šiem jaunuzņēmumiem ir būtiska ietekme, formējot iedzīvotāju viedokli un uzskatus un attīstot un pielietojot ilgtspējīgu enerģiju Eiropā.»