Par grupas "Repharm" grupas farmaceitisko uzņēmumu "Sentor farm aptiekas", "Recipe plus", "Rīgas farmaceitiskā fabrika", "Jonnex-Farma" un "RPH Marketing Latvia" valdes priekšsēdētāju apstiprināta Vilma Druliene, informē uzņēmumā. 

"Mūsu uzņēmumiem ir iespējas izvirzīt visaugstākos mērķus, tam apstākļus radījis iepriekšējos gados ieguldītais un sasniegtais – infrastruktūra, labā sasniedzamība visā valsts teritorijā, darbinieku profesionalitāte un sadarbības kultūra, kā arī iespēja izmantot uzņēmumu grupas priekšrocības un resursus. Mainīsimies atbilstoši jauno tirgus tendenču izvirzītajām prasībām un soli pa solim sekosim jauniem mērķiem. Ir labi saskatāms, ka pēdējais gads būtiski ietekmējis iedzīvotāju veselību, kā arī mūsu klientu uzvedību, tieši tāpēc tik svarīgi ir realizēt pārmaiņas mūsu darbībā. Vislielākā uzmanība tiks veltīta arvien labākai farmaceitisko pakalpojumu kvalitātei, ir jābūt plašam sortimentam un konkurētspējīgām cenām. Tālāk attīstīsim arī tiešsaistes e-pakalpojumus, kas rada iespēju iegādāties aptiekas produktus visdrošākajā veidā – no mājām," stāsta V. Druliene. 

"Ceļā uz tālākiem mērķiem esam gandarīti, ka mums pievienojas augstākā līmeņa vadītāji ar daudzpusīgu Eiropas biznesa pieredzē pārbaudītu uzņēmumu vadības pieredzi," piebilst AS "Repharm" direktoru padomes loceklis Dins Šmits.

Iepriekš V. Drulienei bija viceprezidente akciju sabiedrībā "Kesko Senukai Lithuania". Līdz tam 17 gadus strādāja uzņēmumā “Maxima Grupe”. 

Šobrīd akciju sabiedrība "Recipe Plus" veic vakcīnu pret Covid-19 pārvadāšanas funkciju Latvijas teritorijā. 

https://www.db.lv/zinas/ka-darbojas-covid19-vakcinu-piegade-latvija-500617