Uzņēmuma "GEGE" dibinātāji ir trīs jauni uzņēmēji, kas piesaistījuši investīcijas idejai un sola padarīt ērtāku jauno vecāku ikdienu, būtiski atslogojot autiņbiksīšu iegādi. 

Uzņēmums "GEGE" piedāvā iespēju pasūtīt autiņbiksītes internetā un saņemt tās ar piegādi mājās. Autiņbiksītes kā produkts ir izstrādāts Latvijā, bet tiek ražotas Beļģijā un Čehijā. 

Tās ir dermatoloģiski pārbaudītas un OEKO sertificētas - izmantoti materiāli bez smaržvielām, losjoniem un ķīmiskām vielām. "GEGE" primārie tirgi šobrīd ir Baltijas valstis un Skandināvija. 

Kā biznesa portālam db.lv pastāstīja viens no zīmola "GEGE" dibinātājiem Kaspars Magrins, biznesa ideja radusies pirms apmēram diviem gadiem redzot, ka tirgū dominē divi lielie spēlētāji un ir maz kvalitatīvu alternatīvu. Zīmols atšķirsies ar to, ka autiņbiksītes pasūtīšanai ir pieejamas tikai e-komercijas platformā thegege.com, ar citādo produkta dizainu, kā arī tā plānos ietilpst pulcēt ap sevi vecākus, veidojot, piemēram, forumu un parakstīšanās servisu produkta saņemšanai. 

Produkta tirdzniecība veikalos pagaidām nenotiks, bet K. Magrins nenoliedz, ka to varētu apsvērt nākotnē. Uzņēmējs atzīst, ka ilgu laiku aizņēmusi interneta platformas izstrāde un OEKO sertifikāta iegūšana konkrētajam produktam. 

"Mēs ļoti labi zinām, kāda ir jauno vecāku ikdiena, jo paši esam piedzīvojuši negulētas naktis un mūžīgo autiņbiksīšu maiņu, un sajūtu, ka šis process nekad nebeigsies. Katrā ziņā par autiņbiksītēm vecākiem nevajadzētu satraukties. Tāpēc piedāvājam risinājumu, kas ļauj jaunajiem vecākiem tiešsaistē pasūtīt autiņbiksītes ar piegādi uz mājām," stāsta K. Magrins.

"Sociālajos tīklos tiek uzburta iluzora pasaule par bērnu audzināšanu ar vienmēr priecīgiem bērniem, tīru mājokli un vecākiem ar mākslīgu smaidu. Tas var radīt papildu stresu jaunajiem vecākiem, kuru realitāte ir pavisam citāda – maisiņi zem acīm, negulētas naktis nedēļām ilgi, nepietiek laika dušai un pat vienatne vannasistabā jau šķiet ekstra. Mēs vēlamies palīdzēt ar vismaz vienas problēmas atrisināšanu – padarīt ērtāku mazuļu aprūpi ikdienā, piedāvājot augstas kvalitātes un drošu autiņbiksīšu piegādi mājās un sniedzot vismaz vienu atbalstošu plecu – daloties reālā bērnu audzināšanas pieredzē atklātā un jautrā veidā," skaidro K. Magrins.

SIA "GeBerry" sūtījumu piegādi nodrošinās "DPD", kas apliecinājis, ka koronavīrusa Covid-19 uzliesmojums patlaban tam nerada problēmas piegādāt preces. Saskaņā ar K. Magrina aplēsēm uzņēmumam arī nebūs problēmu piegādāt produkciju no ražotnēm Eiropā uz Latviju. 

Uzņēmumā ieguldītās investīcijas pārsniedz 400 tūkstošus eiro.