Draugiem Group uzņēmums Printful iekļuvis prestižajā Inc.com ASV straujāk augošo uzņēmumu sarakstā, ieņemot 564. vietu ar 786% izaugsmi starp visiem ASV uzņēmumiem. Šodien Printful pirmo reizi publisko savus finanšu rādītājus. 

Tie liecina, ka Prinful Inc. un a/s «Printful Latvia» kopējais aprozījums 2018. gadā veido 77 miljonus dolāru, savukārt 2017. gadā - 46 miljonus dolāru.

«Printful finanšu rādītāji, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, pieauguši par gandrīz 70 procentiem. Lai turpinātu šādu izaugsmi, plānojam izplesties aizvien jaunos tirgos, atverot birojus un ražotnes, kā arī nemitīgi strādājam pie jauniem produktiem un integrācijām. Lai to sasniegtu, mums vajadzīgs komandas papildinājums ar jauniem talantiem,» teic uzņēmuma līdzdibinātājs un izpilddirektors Dāvis Siksnāns. Šobrīd a/s «Printful Latvia» ir atvērtas 40 vakances IT, finanšu, dizaina, ražošanas un administrācijas pozīcijās.

Printful ir privāta kompānija, kuras īpašnieki ir Draugiem Group dibinātāji Lauris Liberts un Agris Tamanis. 

Printful Inc. ir ASV reģistrēts apdrukāšanas ārpakalpojumu uzņēmums, kas ietilpst Latvijas uzņēmumu grupā Draugiem Group. Savukārt a/s «Printful Latvia» ir Printful Inc. meitas uzņēmums ar centrālo biroju Rīgā, kas nodrošina Printful programmatūras izstrādi, mārketinga, klientu atbalsta, tirgus izpētes, finanšu pakalpojumus. Printful Inc. strādā Ziemeļamerikas tirgum ar struktūrvienībām ASV (Losandželosā, Kalifornijā un Šarlotā, Ziemeļkarolīnā) un Meksikā (Tihuanā). Eiropas pasūtījumus nodrošina meitas uzņēmums Latvijā a/s «Printful Latvia». Lai straujāk attīstītos spāniski runājošās valstīs, šovasar atvērts Printful birojs Barselonā.

Printful centrālais birojs un Eiropas ražotne, nodarbinot vairāk nekā 250 cilvēku komandu, arī turpmāk atradīsies Latvijā. Kopā Printful visā pasaulē šobrīd strādā vairāk nekā 600 cilvēku. Printful līdz šim nodrukājis vairāk nekā 11,5 miljonus produktu, savukārt klienti pārdevuši preces vairāk nekā 540 miljonu dolāru (478 miljoni eiro) vērtībā.

Printful apdrukā un ražo produktus e-komercijas veikalu pasūtījumiem, kā arī nodrošina to piegādi. Uzņēmums piedāvā integrāciju ar e-komercijas platformām, automatizējot produktu izveidi un pasūtījumu saņemšanu un izpildi, turklāt klientiem ir iespēja piegādes izmaksas noteikt tiešsaistē. Printful nodrošina integrāciju ar dažādām e-komercijas platformām un servisiem, piemēram, Shopify, eBay, Amazon, WooCommerce, Etsy, Weebly. Integrācija tiek veikta ar API pieprasījumu ķēdi.

Inc.com straujāk augošo ASV uzņēmumu saraksts: https://www.inc.com/inc5000/2019/top-private-companies-2019-inc5000.html