«Maxima» veikalos visā Latvijā norisināsies ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmu pārbaudes ar mērķi pārliecināties par to atbilstošo tehnisko stāvokli un efektivitāti, informē uzņēmumā. 

Pārbaudes process tiek organizēts atbilstoši uzņēmuma darba drošības plānam un norisināsies veikalu darba laikā. Drošības pārbaudes veikalu darbību būtiski neietekmēs.

«Maxima Latvija» atvainojas par sagādātajām neērtībām un aicina pircējus būt saprotošiem, ja kādā no veikaliem rodas neērtības saistībā ar organizētajām pārbaudēm. Plānots, ka ugunsdrošības sistēmu pārbaude «Maxima» veikalos norisināsies līdz pat gada beigām.

2018. gada vasarā «Maxima Latvija» uzsāka sadarbību ar «Kenyon International Emergency Services», lai pilnveidotu uzņēmuma ārkārtas situāciju vadību. Starptautiski atzītu ekspertu vadībā tika rūpīgi pārskatīts, analizēts un pilnveidots esošais uzņēmuma krīzes plāns un procedūras ārkārtas situācijās, kā arī organizētas apmācības darbiniekiem. Plānotās ugunsdrošības sistēmu pārbaudes ir daļa no ārkārtas situāciju vadības plāna.