Hotdogu ēstuve "Kadagi" apvienojas ar klubu "Piens", portālam db.lv apstiprina "Kadagi dog" līdzīpašnieks Dainis Grūbe.

"Mēs apvienojamies un "precamies", lai no februāra sāktu jaunu kopdzīvi zem viena kopīga lozunga "Weekend Every Day". Jauns formāts, jaunas topošās atmiņas un viss tas labais, ko mēs kopā turpināsim sniegt kā līdz šim," sociālajā tīklā "Facebook" informē hotdognīca "Kadagi".

D.Grūbe pastāsta, ka esošās hotdognīcas "Kadagi" telpas Āgenskalnā līdz aprīlim ir slēgtas, bet pēc tam darbu turpinās ierastajā kārtībā.

"Ilgi meklējām Rīgas centrā vietu, kur atvērt "Kadagi", bet tas bija sarežģīti. Sanāca aprunāties ar līdzšinējo kluba "Piens" īpašnieku Ģirtu Upīti, kurš atzina, ka ir noguris un "Pienam" ir nepieciešama jauna elpa un restarts," stāsta D.Grūbe. Abi uzņēmumi ir vienojušies par abām pusēm pieņemamiem noteikumiem.

Šobrīd par kluba "Piens" īpašniekiem kļuvuši Dainis Grūbe, Ģirts Dombrovskis, Kārlis Mugins, Renārs Kaupers un Kristaps Cīrulis, bet esošajam "Piena" īpašniekam piederēs 25% no uzņēmuma.

D.Grūbe pastāsta, ka būtiskas izmaiņas "Piena" darbībā nav gaidāmas, nedaudz pamainīsies bāra izskats. Tiks saglabāts jau esošais dienas piedāvājums, bet papildus tam divas reizes mēnesī tiks piedāvāti "tasting menu", rīkoti spēļu vakari, ceturtdienas būs sieviešu vakari ar laimīgajām stundām, dzīvo mūziku. Piektdienas kā ierasts būs bingo un austeru vakari. Savukārt svētdienās, sākot no februāra, tiks piedāvātas vēlas brokastis jeb branči. 

Papildus tam visam būs pieejami "Kadagi" piedāvātie hotdogi.

Viņš norāda, ka tāpat uzņēmums aktīvi strādās arī izbraukumos, kā arī vasarā plānots rīkot kopīgus pasākumus un festivālus.

Db.lv jau vēstīja, ka 2018. gada rudenī Āgenskalnā tika atvērta kafejnīca, veikals un bārs «Kadagi», bet laika gaitā uzņēmēji meklējuši jaunus biznesa virzienus un nonākuši līdz idejai par hotdogu ēstuvi.

Hotdognīcu izveidoja Dailes teātra aktieris Dainis Grūbe kopā ar draugiem - pavāru Kārli Muginu un juristu Ģirtu Dombrovski.