Bijušās viesnīcas Bura vietā Liepājā atklāta jauna viesnīca un restorāns Maestro Design Hotel and Restaurant, biznesa portālam Db.lv pastāstīja viesnīcas vadītāja Liene Atvara.

Lēmumu iegādāties bijušo viesnīcu Bura veicināja lokācija - jaunā viesnīca un restorāns atrodas blakus koncertzālei Lielais dzintars, kā arī Liepājas ostas promenādei.

Bijušo viesnīcu Bura jaunā īpašniece Gita Stankus iegādājās pirms aptuveni diviem gadiem un no tā laika ēka piedzīvojusi rekonstrukciju un pārbūvi. Piemēram, iepriekš ēka bija divstāvu, tajā atradās 7 numuriņi, bet šodien tai izbūvēts vēl papildus stāvs un kopumā jaunā viesnīca piedāvās 11 numuriņus, trīs no tiem izveidoti kā luksus divistabu apartamenti ar vannu. Savukārt viesnīcas restorānā varēs uzņemt aptuveni 40 viesu.

«Šī būs viena no augstākā līmeņa viesnīcām. Virs vidējā līmeņa Latvijas mērogā un vēl augstāk Liepājas mērogā,» komentēja viesnīcas vadītāja L.Atvara. Viņa lepojas, ka jaunajā viesnīcā strādās pieredzes bagāti pavāri, piemēram, viens no tiem 18 gadus strādājis ārzemēs. 

Jaunās viesnīcas projekta izstrādē piesaistīts arhitekts Agris Padēls - Līns, kā arī grafiskie mākslinieki.Iedvesmojoties no blakus esošās koncertzāles, viesnīcas interjerā izmantoti krāsu salikumi, kas, piemēram, atgādina klavieru taustiņus.

Viesnīcas vadītāja pastāstīja, ka galvenā mērķauditorija būs tie, kas vēlas izbaudīt komfortu un ir spējīgi par to samaksāt. Cenas  būs sākot no aptuveni 75 līdz 150 eiro par nakti. Pēc viņas stāstītā, liela uzmanība pievērsta tam, lai viesnīcā būtu kvalitatīvas mēbeles, santehnika un citi priekšmeti. Daudz resursu ieguldīti arī darbiniekos, kas būs viens no jaunās viesnīcas lielākajiem plusiem, kā arī piedāvātās ērtības un plašums.

Investīciju apjoms viesnīcas un restorāna izveidē netiek atklāts.