No šā gada 28. oktobra iepirkšanās un izklaides centru «Akropole» vadīs Zane Kaktiņa.

Z. Kaktiņas uzdevums būs turpināt veicināt «Akropoles» atpazīstamību gan vietējā, gan Baltijas tirgū un nostiprināt iepirkšanās un izklaides centra pozīcijas Baltijā.

«Tas ir lielākais izaicinājums manā karjerā, tāpēc motivācija paveikt labāko ir divkārša. Ideju attiecībā uz iepirkšanās un izklaides centra «Akropole» attīstību ir daudz, tomēr jau šobrīd varu teikt, ka mans darbs lielākoties būs koncentrēts uz klientiem, to vajadzību un vēlmju apmierināšanu, kā arī veiksmīgu sadarbību ar partneriem un nomniekiem. Uzskatu, ka iepirkšanās centra «Akropole» lielākais trumpis ir daudzveidīgais un atšķirīgais veikalu zīmolu klāsts, izklaides iespēju piedāvājums, kā arī biroju ēka, kas ir lielākais Biznesa centrs Latvijā, kas savienots ar iepirkšanās centru,» norāda Z. Kaktiņa.

Z. Kaktiņas profesionālās darba gaitas jau 18 gadus saistītas ar tirdzniecību. Viņa ir ieņēmusi nozīmīgus amatus mazumtirdzniecības uzņēmumā «Maxima» Latvijā, Igaunijā un Bulgārijā, kur darbojusies mārketinga, stratēģiju izstrādes un biznesa analītikas jomās. Z. Kaktiņai ir Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu maģistra grāds ekonomikā.

Iepirkšanās centrs tika atklāts 4. aprīlī.

Kā vēstīts, līdzšinējais vadītājs Kaspars Beitiņš darbu «Akropoles» vadītāja amatā noslēdza šā gada jūnijā. K. Beitiņš savu karjeru turpina būvniecības uzņēmumā «M.M.M. projekti Development», attīstot citus būvniecības projektus.

«M.M.M. projekti Development» pieder Lietuvas nekustamo īpašumu kompānijai «M.M.M. Projektai», kas astoņus hektārus lielā teritorijā Rīgā, starp Daugavgrīvas ielu un Zunda kanālu plāno attīstīt daudzfunkcionālu komerciālo un dzīvojamo ēku kvartālu, liecina aģentūras LETA arhīvs. Iepriekš tieši šajā vietā bija plānota tirdzniecības un izklaides centra «Akropole» būvniecība, taču «Akropolis Group» izlēma par labu Ķengaragam.