Būvniecības, remonta un sadzīves preču tirgotājs «Kesko Senukai Latvia» šā gada rudenī Rīgā atvērs pirmo jaunā koncepta «K Senukai» veikalu Baltijas valstīs, kas būs arī lielākais uzņēmuma veikals Latvijā. Darbam tajā patlaban tiek meklēti 200 darbinieki.

«K Senukai» jaunā koncepta veikalam Rīgā nepieciešami darbinieki astoņpadsmit amata kategorijās, tostarp, 110 darbinieki pārdošanā un klientu apkalpošanā, 35 – darbam noliktavā, 40 – pakalpojumu un kasu nodaļā, kā arī izsludinātas 15 vakances vadošajās pozīcijās. Uzņēmums meklē gan mazumtirdzniecībā jau pieredzējušus speciālistus, gan tos, kuri dārzkopības, interjera vai celtniecības jomas uzskata par savu aicinājumu un vēlas apgūt darbu, attīstot savas prasmes starptautiskā uzņēmumā.

Kā liecina informācija vakanču portālā cv.lv, «K Senukai» veikala vadītājam piedāvā atalgojumu 2000 - 2800 eiro mēnesī (bruto), savukārt, preču komplektēšanas un izsniegšanas darbiniekam noteikta stundas likme 4 līdz 5.90 eiro apmērā (bruto), bet apdares preču pārdošanas ekspertam - stundas likme 5.50 līdz 8 eiro (bruto). 

«Ik gadu veicam nozīmīgas investīcijas darbinieku apmācībā, organizējam kopīgas aktivitātes un esam ieviesuši motivācijas sistēmu, kas dod iespēju darbiniekiem nopelnīt līdz 35% lielu algas pielikumu un ceļot, arī apmeklēt dažādus pasākumus. Piemēram, tikko labākie «K Senukai» pārdošanas speciālisti devās apmaksātā atpūtas braucienā uz Parīzi,» stāstīja «Kesko Senukai Latvia» ģenerāldirektora vietnieks Marius Šukauskas. 

Viņš lēš, ka straujā attīstība un darbības izvēršanas plāni tuvākajos gados radīšot vēl simtiem jaunu darba vietu ne tikai Rīgā, bet arī reģionos. «Kesko Senukai Latvia» mērķis esot kļūt par līderi tā sauktajā do it yourself jeb dari pats veikalu segmentā. 

«K Senukai» darbinieki var izvēlēties sev piemērotu darba grafiku – pilnas vai nepilnas slodzes laiku, piemēram, arī četras stundas dienā, ja tāda ir viņu izvēle. To labprāt izmantojot studenti, kuriem svarīgi savienot darbu ar mācībām, un arī seniori, kas vēlas būt nodarbināti un līdztekus pensijai saņemt papildu atalgojumu.

«K Senukai» veikalos patlaban strādā 560 cilvēku, kopumā uzņēmumā – 610 cilvēku. Līdz ar jaunā koncepta veikala atvēršanu darbinieku skaitu plānots palielināt par 30%.

AS «Kesko Senukai Latvia» vada un attīsta «K Senukai» veikalus Latvijā, kas specializējas būvniecības, dārza un saimniecības preču, darba rīku, mājas labiekārtošanas preču un iekārtu tirdzniecībā. Pašlaik klientiem pieejami desmit «K Senukai» veikali Rīgā, Jelgavā, Liepājā, Cēsīs, Tukumā, Rēzeknē, Madonā un Daugavpilī.