Ilggadējo tirdzniecības kompleksa Spice vadītāju Ivetu Lāci izpilddirektores amatā nomaina Kadrija Pudova. Jaunās vadītājas uzdevums būs turpināt audzēt tirdzniecības kompleksa apgrozījumu un strādāt pie jauniem attīstības projektiem, lai stiprinātu Spices pozīcijas Rīgas tirdzniecības centru vidū.

«Iveta vadījusi tirdzniecības kompleksu Spice kopš tā pirmsākumiem, izveidojusi Spice Home un veikusi vairākas kompleksa paplašināšanas kārtas. Esam ļoti pateicīgi par viņas veikumu Spices attīstīšanā kopš 2002.gada,» komentē tirdzniecības kompleksa Spice Padomes priekšsēdētājs, uzņēmuma vairākuma daļu īpašnieks un Kapitel valdes priekšsēdētājs Tāvi Ojala.

«Mums ir izdevies izveidot no citiem atšķirīgu, unikālu piedāvājumu, piesaistot daudzus zīmolus, kuru nav citos Latvijas tirdzniecības centros. Domāju, Spice ir savā līdz šim augstākajā attīstības punktā, un ir radīti visi priekšnosacījumi veiksmīgai izaugsmei nākotnē. Spicē darbojas stabila augstākā līmeņa vadības komanda, un tādēļ šis ir piemērots brīdis, lai es nodotu Spices vadības stafeti savai pēctecei, dodoties pretī jauniem personiskiem un karjeras izaicinājumiem,» vadības maiņu komentē Iveta Lāce.

K. Pudova Spicē strādā kopš 2012.gada, vispirms kā mārketinga vadītāja un pēc tam kā iznomāšanas vadītāja. Viņa ļoti labi orientējoties Latvijas mazumtirdzniecības tirgū un tirdzniecības centru biznesā. 

«Uzskatu, ka tirdzniecības komplekss Spice ir ļoti veiksmīgi nostabilizējies tirgū un mums ir viss nepieciešamais spēks, lai sekmīgi stātos pretī gaidāmajiem tirgus izaicinājumiem un nostiprinātu savas pozīcijas,» pauž jaunā vadītāja.

Spicē ir vairāk nekā 160 veikali, un Spice Home – ap 50. 

Kapitel, agrākais E.L.L Real Estate, ir viens no lielākajiem nekustamo īpašumu uzņēmumiem Baltijas valstīs. Tas attīsta un pārvalda tirdzniecības centrus, viesnīcas un biroju ēkas. 


LASI ARĪ: 

Spice svētkos saīsina darba dienu