Rīgā, Krasta ielā atvērta jauna konveijera tipa automazgātava ar izklaidējošiem gaismas elementiem "Wash&Drive Express". 

Šādas automazgātavas ātruma un mazgāšanas kvalitātes dēļ ir ļoti populāras ASV, bet pēdējā laikā tās kļūst arvien pieprasītākas arī Eiropā.

"Wash&Drive Express" ir aprīkota ar ASV ražotām iekārtām. Tās izveidē ir investēts aptuveni viens miljons eiro. Krasta ielas kompleksā, kurā ietilpst arī mantu glabātava "Self Storage", kopumā ir ieguldīti aptuveni 4 miljoni eiro.

"Mazgāšanas process "Wash&Drive Express" ir ļoti ātrs - automašīna tiek novietota uz konveijera lentas, un vadītājam atliek vien baudīt mazgāšanas procesu. 

Turklāt uz konveijera lentas vienlaicīgi var atrasties vairākas automašīnas, kas "Wash&Drive Express" tās ātruma dēļ atšķir no citām Latvijā pieejamajām automatizētām automazgātavām. Tāpat nebijuši Latvijā ir arī "Wash&Drive Express" gaismas efekti, jo mazgāšanas process ir baudījums autovadītāja acīm un sajūtām," stāsta SIA "Wash and Drive" valdes loceklis Augusts Iesalnieks. 

"Wash&Drive" tīklā ir 13 pašapkalpošanās automazgātavas visā Latvijā. "Wash&Drive Express" ir piektā "Wash&Drive" pašapkalpošanās automazgātava Rīgā. "Wash&Drive" tīkls pieder SIA "Wash and Drive", kuras īpašnieki ir SIA "BTCG" un uzņēmējs Aigars Kesenfelds. 

Šobrīd uzņēmums projektē vēl vairākas "Wash&Drive Express" automazgātavas Rīgā, kā arī plāno attīstīt šo pakalpojumu citās Latvijas pilsētās.