Autostāvvietu operators "EuroPark Latvia" atklājis simto uzņēmuma apsaimniekoto autostāvvietu. 

Jaunā četru līmeņu pazemes autostāvvieta ar 628 vietām atrodas multifunkcionālajā kompleksā "Z-Towers" Pārdaugavā, Raņķa dambī.

Jaunā diennakts četru līmeņu pazemes stāvvieta "Z-Towers" aprīkota ar numuru nolasīšanas sistēmu, kas nozīmē, ka barjera atvērsies automātiski un autovadītājam nav nepieciešams veikt nekādas papildu darbības. Savukārt, maksājot par pakalpojumu, kases automāta skārienjūtīgajā ekrānā ir tikai jāievada auto numurs. 

Lai autovadītāji vieglāk orientētos stāvvietā un ātrāk atrastu brīvu vietu, stāvvieta ir aprīkota ar navigācijas sistēmu un brīvo vietu skaitītājiem. Ņemot vērā elektromobiļu skaita palielināšanos, "EuroPark" ir izvietojis Latvijā pirmās elektromobiļu uzlādes stacijas, ko iespējams apmaksāt ar "EuroPark" mobilo lietotni. Tādējādi "EuroPark" mobilā lietotne ļauj veikt apmaksu gan par stāvvietas pakalpojumiem, gan elektromobiļu uzlādi.

Pēdējo gadu laikā "EuroPark" tīkls ir paplašinājies, īpaši strauju izaugsmi piedzīvojot Rīgā un tās apkaimē. Simts uzņēmuma apsaimniekotajās stāvvietās tiek nodrošinātas stāvvietas vairāk nekā 14 200 automašīnām.

SIA "EuroPark Latvia" autostāvvietu pakalpojumus Rīgā piedāvā kopš 2001.gada. Uzņēmums savu darbību uzsāka Norvēģijā, vēlāk paplašinot tirgu Somijā, Zviedrijā, Dānijā un Polijā, 2001. gadā darbu uzsākot arī Baltijas valstīs. Kopš 2019.gada maija par SIA "EuroPark Latvia" īpašniekiem kļuvusi Lietuvas uzņēmumam "Parkdema" piederošā kompānija SIA "Stova", apvienojot autostāvvietas apsaimniekošanas uzņēmumu zīmolus "EuroPark" un "uniPark".

Tev varētu interesēt arī: 

https://www.db.lv/zinas/foto-z-tornos-dzivoklus-vairak-netirgos-493465