Liepājā, Atmodas bulvārī durvis vērusi bērnu rotaļu istaba «Valzivs», informē uzņēmuma izveidotāja Inga Kreicburga.

Biznesa portālam Db.lv viņa pastāstīja, ka doma izveidot bērnu rotaļu istabu bijusi jau sen. «Tad kādu dienu meita man teica: Klau, kā būtu, ja mēs atrastu telpas un izveidotu izklaides vietu bērniem? Patiesais pamudinājums bija mana mazmeita, kurai ir divi gadi un visas dzimšanas dienas ir svinētas īrētās telpās,» pastāstīja I.Kreicburga.

Viņa norādīja, ka uzņēmums piedāvās telpas, kurās vecāki ar savām atvasēm ikdienā varēs doties rotaļāties. «Mums ir kuģis «Valzivs», ar kuru var doties brīnišķā piedzīvojumā, atrodoties kuģa lejas stāvā var ieraudzīt zvaigznes, izšūpoties tīklos, ielaisties bumbu baseinā vai vienkārši pagriezties karuselī. Otrā telpa jau ir nopietnāka - interaktīvā telpa,kurā bērni varēs izmēģināt savus spēkus dažādos uzdevumos, zīmēt jūrmalas smiltīs vai uz lielās tāfeles,» komentēja I.Kreicburga.

Ar nākamo mēnesi uzņēmums plāno piedāvāt darbnīcas ar dažādām tēmām, kā arī telpās varēs notikt dažādas bērnu ballītes ar vai bez animatora. Mērķauditorija būs bērni no 3 līdz 7 gadu vecumam. Vaicājot par atrašanās vietu, I.Kreicburga norādīja, ka uzņēmumam nebija konkrēts nosacījums, kurā Liepājas pilsētas rajonā atvērt bērnu rotaļu istabu.

Pēc I.Kreicburgas domām, Liepājā ir daudzas bērnu izklaides istabas, taču katras ir ar savu odziņu un tas, viņasprāt, ir jauki. Projekta tapšanā ieguldīti privātie līdzekļi.