Sākot no šā gada jūlija, sporta komplekss 333 uzsācis saviem viesiem piedāvāt nakšņošanu skandināviskās kempinga mājiņās, biznesa portālam Db.lv pastāstīja sporta kompleksa pārstāve Sibilla Šlēgelmilha.

«Pirmkārt, nakšņošanas iespējas bija vienīgās, ko vēl nepiedāvājām. Ir izklaide, ēdināšana, pasākumu telpas, atlika realizēt nakšņošanu.
Otrkārt, Ropažu novadā nakšņošanas un kemperu stāvlaukumu iespēju praktiski nebija un, treškārt, atradām veiksmīgu un atbilstošu Eiropas Savienības projektu šai idejai,» skaidroja S.Šlēgelmilha.


Kopumā uzbūvētas piecas 27 kvadrātmetrus lielas, pilnībā labiekārtotas skandināvu tipa koka mājas. Mājas ražoja Wigo Group. «Vienmēr mēģinām atbalstīt vietējos Latvijas uzņēmējus un izvēlēties Latvijas preces un pakalpojumus,» sacīja S.Šlēgelmilha.

Kopumā projektā investēti 140 tūkstoši eiro.

S.Šlēgelmilha norādīja, ka jau šobrīd pieprasījums pēc nakšņošanas kempinga mājiņās ir pietiekams un ir pat nedēļas, kad visas mājiņas jau ir rezervētas. Domājot par nākotni, viņa saka: «Ja būs pieprasījums, būs piedāvājums - robežu nav. Plānojam attīstīt šo projektu, palielinot māju skaitu. Iespējams, ka būs lielākas vai pat divos stāvos,» sacīja S.Šlēgelmilha.