Lietuvas aviosabiedrība “GetJet Airlines” ir paziņojusi par uzņēmuma paplašināšanos un ienākšanu Latvijas tirgū. 

SIA “GetJet Airlines Latvia” ir izpildījusi visas Latvijas Civilās aviācijas aģentūras prasības un saņēmusi gaisa kuģa ekspluatanta sertifikātu (AOC). Uzņēmums plāno uzsākt darbību Latvijā ar “Airbus A320” tipa gaisa kuģiem.

"Gaisa pārvadājumu sertifikāts Latvijā paver mūsu uzņēmumam iespējas strauji augt un nostiprināties Latvijas tirgū, vienlaikus veidojot pilnvērtīgas attiecības ar vietējiem partneriem. Latvijas tirgus mums ir ļoti labi pazīstams – esam šeit jau agrāk snieguši pakalpojumus un uzkrājuši pieredzi, kas būs ļoti noderīga. SIA “GetJet Airlines Latvia” kopā ar Lietuvas partneriem palīdzēs izveidot stratēģisku biznesa sinerģiju un efektīvi izmantot reģiona čartera pakalpojumu potenciālu," komentē Darjus Viltraķis (Darius Viltrakis), “GetJet Aviation Holdings” izpilddirektors. 

https://www.db.lv/zinas/izsniedz-licenci-jaunai-latvija-registretai-aviokompanijai-509912

Kā norāda Viltraķis, biznesa paplašināšana Latvijā nodrošinās ilgtspējīgu uzņēmuma izaugsmi un radīs lielāku pievienoto vērtību aviosabiedrības klientiem un pasažieriem. 

Pēc uzņēmuma vadītāja teiktā, “GetJet Airlines” spēja ātri reaģēt uz tirgus izmaiņām un piedāvāt elastīgus risinājumus un jaunus pakalpojumus klientiem vienmēr ir bijusi tā stiprā puse.

SIA “GetJet Airlines Latvia” vadītājs Rolands Ramiņš, kurš atbild par uzņēmuma darbību Latvijā, norāda, ka valsts aviācijas tirgus vēl atkopjas no pēdējo gadu izaicinājumiem, tādēļ šobrīd ir būtiski iesaistīties un paātrināt izaugsmes procesu. "Mums ir jāizmanto mūsu pieredze, tirgus zināšanas un komandas spēks, lai kopā ar partneriem sasniegtu labus rezultātus. Pašlaik aktīvi diskutējam ar klientiem par mūsu kopīgajiem mērķiem un iespējām. Izvērtējot mūsu partneru vajadzības, vēlamies sniegt Latvijas tirgum pielāgotus pakalpojumus un nākotnē paplašināt mūsu pārklājumu," saka Ramiņš.

Viņš uzsver, ka Civilās aviācijas aģentūras izsniegtais gaisa kuģa ekspluatanta sertifikāts (AOC) bija būtisks, lai uzsāktu darbību. Sertifikāts apliecina, ka uzņēmums atbilst visām prasībām, kas piemērojamas pārvadātājiem Latvijā, un var sniegt gaisa pārvadājumu pakalpojumus.

Plānots, ka čarterlidojumu un tūrisma operatoru pakalpojumi Latvijā sākotnēji tiks nodrošināti ar “Airbus A320” lidmašīnām.