Apdrošināšanas kompānija "Gjensidige Latvija" pērn audzējusi parakstīto prēmiju apjomu, un šajā gadā plāno tālāku izaugsmi, kompānijas jauno telpu prezentācijas pasākumā pastāstīja "Gjensidige Latvija" vadītāja Ināra Meija.

Pērn parakstīto prēmiju apjomi pieauguši par 4,1%, un tas palīdzējis kompānijai iegūt 11% nedzīvības apdrošināšanas tirgus daļu, ierindojoties trešajā vietā. Lielāko daļu no kompānijas parakstīto prēmiju apjoma jeb 39% veido OCTA, 22% - KASKO, 18% - veselības apdrošināšana, 13% - īpašuma apdrošināšana, bet 8% - pārējie apdrošināšanas veidi. Kopējais parakstīto prēmiju apjoms sasniedzis 41,7 miljonus eiro.

56% uzņēmuma klientu ir juridiskās personas, bet 44% - privātpersonas.

Runājot par nākotni, I. Meija uzsvēra, ka plāno audzēt izaugsmi, aizvien lielāku akcentu liekot uz īpašumu apdrošināšanu un pakalpojumiem juridiskajām personām.

Ņemot vērā izaugsmi un nepieciešamās pārmaiņas, uzņēmuma centrālais birojs šonedēļ pārcēlies uz jaunām telpām “Jaunajā Teikā”. Jaunajā birojā strādās 128 darbinieku, kuriem būs pieejamas dažādas telpas nepieciešamo darba uzdevumu izpildei - atvērtā tipa birojs ikdienas darbam, kas būs jaunums uzņēmuma darbiniekiem, taču iepriekš veiktā aptauja liecina, ka darbinieki pozitīvi uztver pārmaiņas, stāsta ADB "Gjensidige" ģenerāldirektors Marius Jundulas. 

Tāpat darbiniekiem būs pieejamas dažādas tikšanās telpas, īpašas vietas telefona sarunām, virtuves, garderobes, apmācību telpas un citas. Kompānijas darbinieki, beidzot darbu, visas savas mantas saliks speciālās kastēs, kuras tiks novietotas slēgtos skapīšos. Kopējā telpu platība ir 1500 m2. Kopējo investīciju apjomu, kas ieguldīts jaunā biroja iekārtošanā, apdrošinātāja pārstāvji neatklāj.

Jaunajās telpās izvietoti arī latviešu mākslinieku darbi, kuru iegādē investēti vairāk nekā 6000 eiro.

Blakus ēkā atvērts arī jauns klientu apkalpošanas centrs, kurā strādā četri darbinieki.

"Gjensidige Latvija" centrālais birojs līdz šim 11 gadus bija Brīvības ielā 39, taču līdz ar uzņēmuma izaugsmi un darba vides prasībām, pirms diviem gadiem uzsākta jaunu telpu meklēšana Rīgas robežās.

ADB "Gjensidige" Latvijas filiāle ir Norvēģijas vadošās apdrošināšanas kompānijas meitas uzņēmums, un šogad atzīmē 26 gadu jubileju. Patlaban uzņēmumam Latvijā ir 17 pārstāvniecības un klientu apkalpošanas centri. 

Ieskats jaunajā birojā - galerijā augstāk!